Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki totál olyan jeleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki totál olyan jeleket küld, mintha bejönnél neki, de párja van, akkor ezt mért csinálhatja?

Figyelt kérdés
Nyilván nem akar semmit... akkor lehet én értelmezem félre a jeleket, vagy mit akarhat?

2023. febr. 5. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Milyen jelek voltak? Nem lehet, hogy te képzelsz bele sokat?
2023. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretőt keres?

Én is nős vagyok, csak szintén házas nőkkel foglalkozok. A szingli elfajulhat.

2023. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Félre akar k.rni.
2023. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen a személyiséged? Hasonlót tesz/tett velem az egyik kolléganőm, de nem akar(t) semmit sem, csak hogy legyek kissé önbizalommal telibb személy, mert full intro vagyok.
2023. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

A legtöbb pasi azzal is bájgúnárkodik aki nem is kéne neki, de azért megy a jópofizás is mega flört aztán a háta mögött lehordja az illetőt.


Talán olyasmi lehet, hogy félnek ha elutasitanak vkit akkor nem minősülnének férfinak. Nagyon sokszor kedvesek udvatiasak flörtviszonzók olyanokkal is akiktől elszaladnának legszivesebben.

Nem mernek nyíltan egyszeruen elfordulni, nyíltanesz.rni egy nőt ha az egy bányarém akkor is udvarias huncut mosoly aztán a párjukat használják mentsvárnak, hogy csak miatta szalad el. Nem is azért mert bánxarém és a háta közepére sem kéne, ezt fel nem mernék vállalni.

2023. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Állandóan néz, tükrözi a mozdulataimat szinte, sőt sokáig tök zavarba volt a jelenlétemben.. aztán kerülte a szemkontaktust egy időbe, aztán megin bámult. Volt olyan, hogy észrevettem hogy hallgatózik, mikor mással beszéltem.. Furcsa, na mindegy, lehet teljesen mást néz rajtam, bár nem gondolom magam annyira rusnyának, hogy amiatt legyen :D
2023. febr. 5. 19:50
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként ha nem tudnám, hogy van valakije, totál úgy gondolnám ezek alapján hogy bejövök neki, sőt azt is hittem sokáig, majd mikor ezt megtudtam, félre is tettem a ezen gondolataimat :DD
2023. febr. 5. 19:52
 8/13 anonim ***** válasza:
6# velem is előfordult, aztán abbahagyta, ha én kerülöm őt nagy ívből
2023. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mer' megfektetne, de nem visszonoztad a jeleket, nem mer lépni, többre tartja a barátnőt - ami pluszpont, vagy mással kavar.
2023. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Mert lehet valóban bejössz neki, csak mivel van valakije, így nem közeledik hozzád, csak néz.
2023. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!