Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki totál olyan jeleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki totál olyan jeleket küld, mintha bejönnél neki, de párja van, akkor ezt mért csinálhatja?

Figyelt kérdés
Nyilván nem akar semmit... akkor lehet én értelmezem félre a jeleket, vagy mit akarhat?

2023. febr. 5. 18:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tetszhetsz neki úgy is, hogy nem lép semmit a kapcsolata miatt. Ettől még valószínűleg lefeküdne veled, de nem mindenki ösztönlény.
2023. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

Semmi extra. Tetszel neki, ennyi. Megtette az első lépéseket, ha neked is szimpi tegyèl lépéseket te is felé. Aztán majd alakul.

Amúgy én is csinálok ilyet. Egyszerűen csak más is tetszik a páromon kívül. Ennyi.

2023. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezt én is nagyon szeretném tudni, tavaly ugyanígy jártam. Bár abban sem vagyok biztos hogy tényleg van barátja, sehol semmi jelét nem láttam. Csak akkor tudnám minek nyomult rám ha utána meg lekoptat.

Nők... -.-

2023. febr. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!