Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha valaki azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha valaki azzal fenyeget, hogy megöli magát, ha nem jövök össze vele?

Figyelt kérdés

Kérlek titekdt mellőzzétek az olyan válaszokat, hogy "hagyd megd@gölni vagy ilyesmi. Az a baj ő már tényleg megpróbálta egyszer (akkor nem miattam) és most nagyon félek, hogy mit fog tenni.

Nagyon megérintene a dolog, ha valaki miattam vetne véget az életének.



2023. febr. 16. 01:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legalja. Most gondold el hogy te így pasizol, hogy kb megzsarolod. Ha foglalkozol vele, akkor fog dolgokat csinálni. Ha le se szrod, akkor úgy se csinál semmit mert olyan mint egy kisgyerek . Csak ha figyelnek sír.

Nagyon gáz.

És nem miattad vetne véget, hanem mert mentális beteg ha megteszi. Érted? Te nem vagy az okozója. Az probléma, hogy kattant és nem tud mit kezdeni magával. Ez a gyökere.

2023. febr. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem miattad, hanem azert, mert debil. Neki teljesen mindegy, te ki vagy, ha nagyon meg akarna magat olni, talal akarmilyen indokot. Senki nem oli meg magart csak azert, mert nem jott vele ossze valaki, nyugi. Ez egy picsogos baba, aki mindenaron meg akarja kapni most azt, amit (akit) epp a fejebe vett. Me dolj mar be a dramazasnak. Ha nagyon akarsz neki segiteni, hivd fel az anyjat, apjat, akarkijet akit tudsz (Facebookot megnezed, megkeresel rajta barkit, aki a rokonanak tunik), es megmondod neki, hogy szevasz, a fiad, tesod, unakocsed, akarkid azzal fenyeget, hogy megoli magat, ha nem jovok vele ossze, en nem szeretnek vele osszejonni, gondoltam szolok. Aztan tiltod az egesz bandat, es eltunsz az eletebol. Ennyi. Oldjak meg.
2023. febr. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem te miattad öli meg magát. Csak ezt az okot találta ki a fejében. Ennyi. Ha megérintene, ez van, fel kell dolgoznod, hogy neked nem volt ehhez közöd.
2023. febr. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Minél távolabb tőle, annál jobb.
2023. febr. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az az egyetlen helyes lépés, ha azt mondod, hogy "oké" és letiltod a retkes pitsába.


Nem a levegőbe okoskodom, hanem voltam ebben a helyzetben. Megzsarolt ezzel a pasi, és a múltban 2x is volt öngyilkossági kísérlete neki is.

Összejöttem vele, aztán alig telt el pár hónap, és bántalmazóvá vált. 1 évig se tűrtem, mégis alig tudtam kilépni, mert folyton zsarolt, és közben néha fenyegetett is, hogy feltörli velem a betont, megfojtogat, meg hasonlók, amiért én nem szeretem, és nem maradok vele a sírig, ahogy "ígértem".


Mondhatod, hogy nem ér semmit a példám, mert "ő nem olyan". De igen, olyan. Aki ezzel megzsarol, az már alapból nem lehet más, mint egy beteg sz.arházi ember. Már bántalmazással indít. 99%, hogy egyéb módon is bántana, kiszipolyozná a lelked.

Az én exem is tündéri volt pár hónapig, azt hittem, csodálatos lelke van, csak szegény túl sokszor csalódott, és depressziós lett.


Nem miattad lenne, ha öngyilkos lenne.

2023. febr. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják érzelmi zsarolásnak.

Normális keretek között, nem veszel róla tudomást. Ez írottak alapján kockázatos lehet a számodra. Másik lehetőség, beszélsz közeli hozzátartozójával, és találtok közösen megoldást a számára (orvosi kezelés).

Legutolsó sorban pedig összejössz vele, és nagy eséllyel boldogtalan leszel. Számára viszont adsz egy jelet, hogy ilyen módszerrel BÁRMIT elérhet nálad.

Első esetet kicsit értelmezve, ahogy az #5 is írta a legvégén, "Nem miattad lenne, ha öngyilkos lenne."

Bizony nem.

Hanem azért mert nem életképes. Nincs problémamegoldó képessége, nem tud szembenézni a kudarccal.

Azért ne tedd tönkre az életet, hogy megmentsd egy ilyen emberét. Ha megteszi, szíve joga, senki nem hibáztathat érte, hogy nemet mondtál.

2023. febr. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Engem nem tudna megérinteni a dolog.

Aki ennyire haszontalan tagja a társadalomnak, arra nincs is szükség, pusztuljon csak a férgesse.

2023. febr. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 NTBS ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, mert tönkreteszi az êleted.
2023. febr. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
22%
Ha te bármi mást csinálsz a sráccal kapcsolatban, minthogy elutasítod és figyelmen kívül hagyod a fenyegetőzését - akkor egy olyan világ csicskája nő vagy, hogy megérdemled, hogy még a hajléktalan törpe is megb@sszon egy vödör sertészsírral.
2023. febr. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ezzel sakkban tart, miatta nem tudsz élni, az idődet pazarlod rá. téged tesz tönkre.


Unalmasak már ezek a beteg állatok.

2023. febr. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!