Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha valaki azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha valaki azzal fenyeget, hogy megöli magát, ha nem jövök össze vele?

Figyelt kérdés

Kérlek titekdt mellőzzétek az olyan válaszokat, hogy "hagyd megd@gölni vagy ilyesmi. Az a baj ő már tényleg megpróbálta egyszer (akkor nem miattam) és most nagyon félek, hogy mit fog tenni.

Nagyon megérintene a dolog, ha valaki miattam vetne véget az életének.



2023. febr. 16. 01:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel össze jöttök és lesztek egy pár. Olyat tesz idővel hogy szakítani akarsz vele, akkor meg zaklatásba menne át a mostani gyilkosságnak való magához láncolás. Inkább most nem mint később félni.
2023. febr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Szakítsd meg vele a kapcsolatot, tiltsd le minden létező módon. Se búcsú, se kifejtés, semmi! Csak tiltás- és kapcsolat megszakítás azonnal.


Az ilyen menjen a büdös francba a hisztivel és gusztustalan zsarolós manipulációival együtt! Csak tönkreteszed magad, ha engedsz neki és foglalkozol vele.

2023. febr. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Empatikus vagyok, de az egészséges határok tartása fontos, amit neked kell kijelölnöd, meghozza már a legelején.


Ha valaki mentálisan beteg, többször is megkísérli megölni magát, ahhoz nekem semmi közöm. Ez nem megoldási módszer, ennyi erővel én is odamegyek mindenkihez aki tetszik, hogyha nem jon össze velem akkor megolom magam?… szép is lenne.


Meg mit tudnék tenni, majd szánalombol cserébe a saját életemet teszem tönkre vki barom mentálisan hlye és gyerek szinten rekedt viselkedése miatt?


Nem is értem a kérdést, itt csak egy opció van: azonnal kizárod ezt a beteg embert az életedből, ne vedd a nyakadba. Nincs elég gondod nélküle is? Mindenkinek vannak problémái, de nyilván nem így oldjuk meg.

2023. febr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem miattad tenné meg, hanem maga miatt, labilis, depressziós, beteg. Menjen pszichológushoz, pszichiáterhez.

Ha netán ismered valamelyik családtagját, akkor mondd el nekik mivel fenyeget, a többi nem a te dolgod.

Egyébként a legtöbb, aki ilyesmivel zsarol nem is teszi meg, vagy úgy csinálja, hogy véletlenül se érje el a célt.

De ez tényleg nem a te felelősséged, mindenki magáért felel.

2023. febr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
49%
Megmondanám neki, hogy lehetőleg akkor csinálja, amikor nem vagyok a közelben.
2023. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
45%
Használd a saját fegyverét ellene: Mondd azt neki, hogy te meg akkor leszel öngyilkos, hogy ha nem érti meg, hogy nem akarsz vele összejönni, és nem hagy békén, és továbbra is keresi a társaságod! Ha ő ezzel a kijelentéseddel nem törődik és továbbra is próbálkozik, akkor megmondhatod neki, hogy na tessék, te a halálomat kívánod, akkor én is a tiédet, és letilthatod mindenhonnan! Onnantól kezdve azt csinál, amit akar a szerencsétlen! :)
2023. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Még ha öngyilkos is lenne, akkor sem a te felelősséged. Csak ő próbálja úgy beállítani a beteg elméjével. Ez zsarolás. Ne engedj neki és szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert az ilyeneket nem lehet egyszerűen kiaterolni az életedből, mert "visszajárnak kísérteni".

Az korrekt megoldás lenne, ha felvennéd a kapcsolatot egy közeli hozzátartozójával (szülő, testvér, vagy esetleg közeli barát) és neki szólnál, hogy ilyeneket mondogat, figyeljenek rá, vigyék el orvoshoz.

2023. febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a rendőrségnek is szólnék a helyedben.
2023. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legalja, legundorítóbb zsarolás. Mit tehetsz? Semmit, nyilván ezért nem kell össze jönni vele. Nekem is volt egy exem, aki ezt nyomta, képet is küldött a vagdosott kezéről, hátha megijedek. Ferületi karcolások voltak, jó szögből fényképezve, semmi több. A szája jár csak ezeknek. Mond meg neki, hogy sajnálod, de nem akarsz semmit tőle, hívja a 116-123 ha problémája van. Ezután tiltsd le nyugodtan, innentől kezdve nem a te felelősséged. Ha élőben is zaklat, jelentsd fel. Meg fog ijedni.
2023. febr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Hívd rá a rendőrséget, ha nagyon tenni akarsz valamit, aztán letudtad.
2023. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!