Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb úgy lenni egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb úgy lenni egy kapcsolatban hogy legalább azt hiszed szeretnek es boldog vagy, vagy úgy hogy tisztán tudod hogy csak szexre vesznek barátság extrákkal féle?

Figyelt kérdés

Szoval mindenhogy mindenképp vége lesz.

De 1 évig együtt vagy mondjuk valakivel akit szeretsz.


Jobb ezt az 1 évet eltölteni abban a tudatban, tisztán lebeszelve, hogy ő nem tervez veled komolyat(összeköltözés házasság és csak veled van csak mert jó de ez a szint neki elég is hogy nem haladtok feljebb)hogy ne várj többet, vagy jobb úgy hogy a másik szerelmi kapcsolatnak allitja be és 1 éven át azt érted hogy szeretve vagy és boldog, aztán hidegzuhany?


Az 1 év minősége közti különbség szerintem így hatalmas.

1 évig vagy tudod hogy csak egy ocska szexkapcsolatban vagy és úgy élsz, másik esetben meg boldog vagy 1 évig.


Vagy inkább elkerülés a legjobb? Inkább 1 évig egyedül? És lekütdenéd magadban hogy szereomes vagy valakibe? (Tegyük fel senkid nem lesz aki kéne aki tetszene aki kellene neked 1 éven belül!)



#1 év valakivel akit szeretsz
2023. febr. 19. 08:58
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
Akiknek pár év alatt véget ér a kapcsolata, azok nem úgy vágtak bele, hogy tervezetten 356 nap múlva vége. Egészséges lelkű ember reményekkel és nagy tervekkel vág bele...csak az élet közbe szól...de az nem ugyan az. És akik együtt vannak évekig, nem mindig hazugságra alapozva vannak együtt.
2023. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:

#15:

Aki 1 éve nem veszi észre hogy palira veszik, az hülye.

Aki még 1 év után is szerelmes egy olyan pasiba akinek a tettei is egyértelműen azt tükrözik hogy soha nem fog szintet lépni, az menjen el valamilyen szakemberhez, mert "függő" helyzetben van (társfüggő/kapcsolatfüggő). Az egy dolog hogy milyen dumával kábít 1 éve... Mit tükröznek a tettei? Csak a tettek számítanak.

Illúzióban élni a legnagyobb időpocsékolás. Az elpocsékolt időt soha nem kapod vissza.

2023. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit hagynék ki? Hogy kellék vagyok? Vibrátor vagyok olyasvalakinek akibe tudnék szerelmes lenni, de neki csak egy rövidtávú befektetés vagyok?


De ok, válaszolva a kérdésedre IGEN, naná, hogy kihagynám, hogy hazudnak és kihasználnak

2023. febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
19 Elég buta párhuzam. Nyilván az előző kapcsolataimba nem úgy mentem bele, hogy vége lesz. A problémák csak később jöttek. Amíg jó volt, addig jó volt és attól még, hogy vége lett, nem fogom megbánni. De ha már az elejétől tudom, hogy ebből semmi nem lesz, hogy ketyeg az óra a kapcsolaton, hogy használva vagyok, akkor minek mennék bele? Tényleg nem érzed a különbséget? Egyedül lenni meg sokkal jobb egy egyoldalú, rossz kapcsolatnál.
2023. febr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel minden lehetne időpocsékolás.

De értem, a legtöbben inkább egxedül töltik el az időt mint valakivel.

Es a 6.kommentemben a mondásra válasz?

2023. febr. 19. 10:13
 26/54 A kérdező kommentje:
24. Na ha visszamehetnel az időbe. Nemet mondanál az elején akkor?
2023. febr. 19. 10:14
 27/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék vissza az időben és ez marhára nem így működik, tök felesleges filozofálni ilyen baromságokon. Nem megyek bele olyan kapcsolatba ahol előre tudom garantálni a kudarcot, mert egy ilyen kapcsolatban alapból nem tudnék boldog és önfeledt lenni. Ki az a hülye, aki boldog tud lenni úgy, hogy tudja, hogy éppen átbasszák?
2023. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
Akkor egyszóval úgy mentek bele hogy a másik szerelmet tükröz. Es abban a hitben, hogy ebből lehet bármi. Reményekkel. Es igy töltöd el az időt.
2023. febr. 19. 10:21
 29/54 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem igaz, hogy minden időpocsékolás. Hogy lenne időpocsékolás egy kapcsolat amibe reményekkel megyek bele és amiben őszintén boldog vagyok.

Nem azon van a hangsúly, hogy vége lesz-e vagy sem? Azon, hogy amíg viszont tart addig öszinte, nem pedig hazugság.


De basszus mennyi idős vagy te? Komolyan a 6 éves kislányom fejlettebb érzelmileg, és ne haragudj, nem rosszmájú bántásból mondom.

2023. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:

De van az amikor nemtudod mikor lesz vége meddig tart mennyi az egészben a akapcitás, DE akkor vege lesz bakker ha tudod ha nem tudod! Erről kérdezek hogy ez jobb? Mint az hogy tudván tudod előre inkabb hogy véges az egész?


Vagy az a legjobb ha elkerülő vagy es biztonsági játekos?

2023. febr. 19. 10:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!