Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha rá akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha rá akar írni az exre és tudni akar minden részletet rólam?

Figyelt kérdés
Elmeséltem mindent, de a csaj nem akar nyugodni és fontolgatja, hogy ráír az exemre. Én mondtam neki, hogy lezártam a múltat, kész, vége, ő is elmondta a magáét, de szerintem ez már kicsit túllő a célon. Szerintetek? Nem volt még ilyen esetem, elég furcsának találom. Idővel úgyis megismer vagy nem? Nem értem, miért kell ennyire mélyre ásni, nincs durva múltam sem.
2023. febr. 19. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami miatt van rá oka, amit ide nem írtál ki...
2023. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Tessék? Ezt itt kérdezed meg? Mi köze van a barátnődnek ahhoz, hogy egy számára full idegen embert zaklasson? És te ezen gondolkodsz? Nem! Ha ennyire bizalmi problémái vannak, kezeltesse magát de nem kell erőszakoskodnia az előző kapcsolatod minden kis részletéért! Mégis milyen jövőt jósolsz így kettőtöknek? Azt hiszed, később máshogy fog viselkedni?
2023. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Elég gáz...

N 30

2023. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is valamit elhallgat a kerdezo :) Olyasmit, hogy bantalmazas vadjaval volt elozetesben, vagy hasonlo, csak ugy senki nem akar rairkalni az exre, hogy faggassa :)
2023. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Én szerintem a helyedben elköszönnék.
2023. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Tök mindegy hogy elhallgat valamit a kérdező, ha ennyire gáz a dolog eleje.... be is lehet fejezni. Nem az exhez kell rohangálni.
2023. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Elmeséltem mindent, de a csaj nem akar nyugodni és fontolgatja, hogy ráír az exemre."

= kapcsolat vége.

Kinek kéne ilyen kontrollmániás.

2023. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nem tartom az ilyent normálisnak.

Az elején amikor felkerül az ex dolog én nagyon a részletekbe se szoktam belemenni, belekérdezni.

Az meg ijesztő és abnormális, hogy az exedre ráakar írni csak, hogy biztos legyen benne igazat mondtál-e/elmondtál-e mindent.


Arról nem is beszélve, hogy ha én lennék az exed és rám írogatna az új nőd

1 felhúznám (ha megsértett lennék),

2 elküldeném a picsába mit akar tőlem, miért zaklat.

2023. febr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!