Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a feleségemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a feleségemnek, hogy fiatalkorom szerelme vásárolt mellettünk a boltban?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok, 2 gyermek édesapja. A feleségemmel 10 éve vagyunk együtt. Ma a hipermarketben vásároltunk, amikor ismerösnek tünt egy nö. Aztán késöbb konkrétan mellettem állt, egy terméket akartunk kivenni a hütöböl és összenéztünk, én bocsánatot kértem és akkor ismertem fel. 15-21 éves korunk között hatalmas szerelemben voltunk. Ö volt az elsö nö minden értelemben az életemben és örökre is akartam a dolgot, ö is. Tulajdonképpen sose lett kimondva a szakítás, ö lehetöséget kapott az USA-ban tanulni, nekem nem volt pénzem meglátogatni, ö se tudott hazajönni. 2 évig voltunk így távkapcsolatban, ami akkoriban mivel nem annyira volt internet mint most, azt jelentette, hogy hetente, kéthetente tudtunk beszélni amikor internet közelébe jutottam. Aztán a beszélgetések egyre ritkultak, aztán megszüntek. Valahogy elment az egész kapcsolat így. Én késöbb elvesztettem a Sypeom amin be volt jelölve, aztán nem kerestük többet egymást. A közös barátokkal abszolút nem tartotta a kapcsolatot, a bántalmazó szüleivel sem. Végül én Budapestre költöztem, a gyerekkori kapcsolatok megszüntek.

Nagyon furcsa érzések kavarognak bennem. Furcsa volt látni. Nem mertem megszólítani, nem tudtam hogyan viselkedjek, föleg a családom jelenlétében. Nem voltak exeim nagyon, 3 párkapcsolatom volt összesen.

Most nem tudom mit csináljak. A feleségemnek feltünt, hogy furcsán viselkedem. Nem tudom mit mondjak. Annyit tudok, hogy ott a boltban irigyen mérte végig a csajt, megjegyzést is tett, hogy münö, stb. Nem tudom elmondjam-e? A feleségemnek amúgy is problémái vannak magával mostanában. Hazudni, titkolózni viszont nem akarok.


2023. febr. 21. 13:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Ha rákérdez, akkor mondd el, hogy ő volt az első szerelmed, aztán ha nem firtatja, akkor hagyd.
2023. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Én elmondanám. Ha látsz még rá esélyt,hogy ugyanígy összefuttok, előbb utóbb a feleségednek fel fog tűnni,hogy neked közöd volt hozzá. Nekem is feltűnt,mikor a férjem teljesen más hangnemben köszönt vissza egy nőnek. Rá is kérdeztem,hogy ki volt ez. Mondta,hogy az exe. Ennyi.

Viszont azt a részt nem értem,hogy felkavart téged. Ezt engedd el,ha szereted a feleséged.

2023. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Azt elmondhatod, hogy gimiben jártatok, kiment az usa-ba és megszakadt a kapcsolat és ezért lepődtél meg, hogy ott láttad ennyi év után. Abba, hogy mekkora szerelem volt, meg milyen nagy hatással volt az életedre, ne nagyon menj bele, ha a feleségednek már így is önértékelési problémái vannak.
2023. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Biztos, hogy elmondanám. Már csak azért is, mert így is épp elég gondot okozott, hogy infó hiányában a feleséged azt se tudja, hova tegye ezt a nőt.

Másrészt meg nekem valahogy az a normális, hogy komoly kapcsolatban levő felnőtt embereket legalább nagy vonalakban érdekelni szokta a párjuk korábbi életének meghatározó dolgai, beleértve a nagyobb szerelmeket (egyúttal képesek fenyegetés helyett lezárt múltbéli dolognak tekinteni).

2023. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
7%

Én a múltkor simán megmutattam neki az egyik volt csajomat, sőt azt is elmeséltem neki, milyen frenetikusakat szexeltünk. Ráadásul a nő még 36 évesen is brutál jól néz ki mind a mai napig.


Mit kell egy ilyen dologtól félni? Sőt, én még meg is nyaltam a szám szélét is, meg röpke 10 másodperc alatt lepergett előttem egy 2 órás szexmaraton.

2023. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell titkolni. A feleségednek is volt első szerelme.

Szóval titkolni nem kell, de azért ne is zengj róla ódákat :)

2023. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is vannak volt szerelmeim, bár nekem nem az első volt a meghatározó, simán megemlítheted a feleségednek, hogy régen jártatok és meglepett, hogy ott láttad.

Az viszont elég gáz, hogy ennyi év alatt nem tudtad feldolgozni a múltat, ez tényleg problémás. Már rég el kellett volna engedned a dolgot. Meg amúgy mi az hogy vele terveztél, de még szakítani is bénák voltatok, meg elveszett a kontaktja, ugyan már... ez nevetséges. :D

2023. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
8%
5# ez hatalmas 😂😂😂
2023. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező, ha nincs probléma a kapcsolatodban, most generálsz egyet. 😂
2023. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%

8. Én nem hozom ezt a lekvár gyk-s stílust! Közel az 50-hez tudnék regélni, a rózsaszín habok között álmodozóknak meg először el kellene jutni oda ahol most én vagyok. Ők az elmélet én a gyakorlat. 😉


Lassan kiherélik a világot, a csapból is a férfiatlanság folyik, jajjh kucsi szívem vehetek levegőt, jajj kicsi szívem negbántottalak, jajjj kicsi szívem hogy engesztelhetnélek ki... Pöcsköszörúvé, tükör elött páváskodó díszbzikká tették a férfiakat. Aztán panaszkodnak a nők hogy nincs férfi? Hát én ezen nem csodálkozom. 49 évesen még folyik vér az ereimben, én még az a fajta rosszfiú vagyok aki intelligens és emberből faragtak. Ennek ellenére sosem léptem félre, a feleségem tudja hogy ő az első, belül neg szereti érezni hogy az oroszlánnak még vannak karmai.

2023. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!