Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a feleségemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a feleségemnek, hogy fiatalkorom szerelme vásárolt mellettünk a boltban?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok, 2 gyermek édesapja. A feleségemmel 10 éve vagyunk együtt. Ma a hipermarketben vásároltunk, amikor ismerösnek tünt egy nö. Aztán késöbb konkrétan mellettem állt, egy terméket akartunk kivenni a hütöböl és összenéztünk, én bocsánatot kértem és akkor ismertem fel. 15-21 éves korunk között hatalmas szerelemben voltunk. Ö volt az elsö nö minden értelemben az életemben és örökre is akartam a dolgot, ö is. Tulajdonképpen sose lett kimondva a szakítás, ö lehetöséget kapott az USA-ban tanulni, nekem nem volt pénzem meglátogatni, ö se tudott hazajönni. 2 évig voltunk így távkapcsolatban, ami akkoriban mivel nem annyira volt internet mint most, azt jelentette, hogy hetente, kéthetente tudtunk beszélni amikor internet közelébe jutottam. Aztán a beszélgetések egyre ritkultak, aztán megszüntek. Valahogy elment az egész kapcsolat így. Én késöbb elvesztettem a Sypeom amin be volt jelölve, aztán nem kerestük többet egymást. A közös barátokkal abszolút nem tartotta a kapcsolatot, a bántalmazó szüleivel sem. Végül én Budapestre költöztem, a gyerekkori kapcsolatok megszüntek.

Nagyon furcsa érzések kavarognak bennem. Furcsa volt látni. Nem mertem megszólítani, nem tudtam hogyan viselkedjek, föleg a családom jelenlétében. Nem voltak exeim nagyon, 3 párkapcsolatom volt összesen.

Most nem tudom mit csináljak. A feleségemnek feltünt, hogy furcsán viselkedem. Nem tudom mit mondjak. Annyit tudok, hogy ott a boltban irigyen mérte végig a csajt, megjegyzést is tett, hogy münö, stb. Nem tudom elmondjam-e? A feleségemnek amúgy is problémái vannak magával mostanában. Hazudni, titkolózni viszont nem akarok.


2023. febr. 21. 13:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Én nem mondanám el. Ha csak ennyi történt, akkor nem mondanék semmit. Lényegtelen, úgyse találkoztok többet, akkor meg kvázi, a leírásod alapján dobott a karrierért és a tanulmányaiért, felejtős.
2023. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

1-es azért ilyen tanácsot adni egy házas pasinak akinek a felesége az első élete nagy szerelmére azt mondta, hogy műnő ez olyan tanács mintha azt mondanád hogy okozz az asszonynak még jobban önértékelési problémát.


Irta a férj hogy irigyen stirölte és utána mondta hogy műnő. Kell az hogy legközelebb meg letámadja azt a hölgyet aki fel sem ismerte a kérdezőt?


Szerintem kérdező lehet jobb ha inkább nem mondasz semmit ha a feleséged igy reagált. Irtad a volt szerelmednek volt bőven problémája mielőtt elutazott. Honnan tudod hogy most milyen az élete?


Nem ismert fel! Az hogy furcsán viselkedtél és rákérdez. Mond azt hogy kikivánkoztál a Wc-re. És még nem is hazudsz mert ott lenne időd emészteni a helyzetet hogy életed első szerelme akit az asszony irigyen münőnek nevezett. Ez olyan mintha szóvá tennék valaki kerámia vázáját, amit alkotott szeretettel és azt mondanák ezt is egy dedós alkotta. Magyarán a kerámia váza itt a szerelmet jelképezné. Nehogy összetörje az asszony. És azért a feleségednek is ciki lenne mert lemünőzte az izlésed miközben ő meg a feleséged. Utána meg találkoznánk a feleséged kérdésével is hogy itt ez a münő aki a férjem exe volt típusú.


Inkább somolyogj egyet csöndben az asszonyra jobban jársz.

2023. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az hogy akik azt válaszolták hogy mondja meg azoknak nem volt ilyen helyzetük hogy a párjuk, vagy a feleségük az exét tudatlanul leműnözték féltékenyen kakaskodva, mert irigykedtek rá miközben az ex azt se tudta hogy kik ők másra figyelt és nem is vette észre és nem is foglalkozott velük teljesen máshol járt.


Én az ilyen vallomásokat maximum utána javasolnám miután az asszonnyal találkoznak össze az asszony exével. És ha az asszony firtatja na akkor hozakodjon elő ezzel, de te nehogy firtasd a másik pasit tudatlanul előtte, ha furcsán viselkedik a párod mert akkor bagoly mondja verébnek helyzet lesz vagy egyik 19 a másik egy hijján húsz vagy a fagyi visszanyal. Na akkor mondd ezt: "Emlékszel mikor kikivánkoztam a Wc-re? Az azért volt mert lemünözted az exem és azon somolyogtam hogy az ízlésem firtattad miközben te a feleségem vagy."

Ha szóvá teszi mond azt hogy azért nem mondtad mert elmerengtél a féltékenységén és nem akartad hogy olyan téves dolgokat gondoljon amivel önmagát bántja, mert ismered jól.


12-es vagyok.

2023. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem mondom meg! Nem kell a balhé mert úgyis az lenne. Meg, hogy biztos még mindig ö tetszik nekem mert milyen kvás volt, stb.
2023. febr. 21. 20:56
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

Oké, ha szerinted az a jobb út, hogy most azt hiszi, totál zavarba hozott egy jól kinéző random nő.

Azért néha beszélgessetek személyes dolgokról is, mert elég szar ügy leélni úgy egy életet, hogy az időjárásnál mélyebb témákkal nem mertek előhozakodni.

2023. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%
Meg neked se kell lelki szemetesládának használni a feleséged.
2023. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez most akkpra dolog, hogy ezt "be kell vallani"? Nem is értem.
2023. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
15-ös az igen de necc amit írsz. Te ismered a feleségét ugye? Ez a kérdés nem megcsalásról szól, hanem a felesége előtti szerelméről aki nem mellesleg meg se ismerte a kérdezőt. Elképzeled azt a szituációt ha a feleség ilyen féltékeny akkor tépet hajat csinálna szíve szerint a másikon fodrásznak avanzsálva magát. Miközbe a másik azt se tudná mi baja van.
2023. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Szoktunk beszélgetni. De ez most nem az a helyzet ami akkora dolog, hogy vallanom kellene. Minek csináljak problémát? Van elég anyagi jellegü gondunk amúgy is. A feleségem sokat mondja, hogy ez-az a celeb itt ott nyaralt a Karib szigeteken, stb. Nem kell nekem, hogy egy felturbózott külsejü, látszólag luxusban élö, a feleségem által münönek titulált csajra elöhozzam, hogy ezzel voltam ám 6 évig.

Egyébként hihetetlenül vicces is az egész. Fiatalon sportoltam, jól néztem ki. Most 110 kg vagyok, félig meddig kihullott a hajam, szrul festek. Azért jobban kellett volna figyelni magamra. Erre jó volt ez a találkozás! Feleségem is benne maradt a szülés utáni súlyában, szedett fel hozzá, stb. Össze kell kapnunk magunkat!!!

2023. febr. 22. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!