Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irni akarok az exem gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irni akarok az exem gyereke anyjanak hogy leku**az*a, a gyereke az elete. Ha megteszem ezt, en egy rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Igyis csak nagy nehezen lathatta a gyereket, mert a gyerek anyja nem engedte neki pedig egy rossz szot sem szolt neki, nem mert. Ha beszelek vele es elkuldom neki miket mondott rola, biztos vagyok benne hogy nem fogja latni a gyereket..szerintem neki rolam ugyanugy rosszakat mondott, mint rola nekem. Megerdemelne hogy szenvedjen o is mint ahogy en most.

Nagyon csunyan cserben hagyott engem, osszetort. Azt akarom hogy neki is fajjon. A gyereke az elete, ha nem latja megvan orulve.

Rossz ember vagyok ha ilyen gondolataim vannak?

De o sokkal rosszabbat tett velem, es ha megteszem ezt akkor sem orokke vesziti el a gyereket, egy ido utan ugyis ugyanugy latjatja.


2023. febr. 22. 21:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%
Ez beteges, már szinte megszállottság. Inkább ezt az energiát fordítsd pszichológusra és önfejlesztésre.
2023. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Megszallottsag?

Par napja lett tonkre teve az eletem o altala.

En miert ne tegyem tonkre az ovet?

2023. febr. 22. 21:48
 13/20 anonim ***** válasza:
46%

#12!

1. Mert nem tudod.

2. Mert neked attól nem lesz jobb.

#10

2023. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
11%
Enmyit érsz. Ürítőzsák vagy. Mindegy, miz teszel, egy emberi roncs vagy és mész lejjebb. Pfujjpfujj...tudod, kinek kellenél.....
2023. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne mar tonkreteve az eleted? Atvagott egy csavo, nem nagy ugy. Bogd ki magad, nezz meg par filmet, aludj, stb aztan minden megy tovabb ugyanugy.


Gondolom nem felgyujtotta a hazadat, megolte a szuleidet, vagy hasonlo dolgok, amik tenyleg tonkretehetnek…

Amugy meg ketlem, hogy emiatt beragna ra a no, kb alap dolog, hogy a pasik az aktualis szeretojuknek mondanak minden rosszat a masik norol, akkor is, ha nem ugy gondoljak.

2023. febr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%

Neharagudj de nagyon gyerekes ez a felfogás.

Tudod az én anyámba kést vágott a volt férje és terhesen utcára dobta egy gyerekkel, úgy kellett előle menekülni, elvette mindenét egy zoknit nem kapott meg. Na erre lehet mondani,hogy tönkretette valaki életét EGY IDŐRE. Ő mégis össze szedte magát bosszú helyett felállt a földről.


Megbántott, most játszod a hattyúk halálát, de szánalmas az, hogy ennyire dramatizálsz. Neked mitől lesz jobb ha bántod?! Egy gyerekkel bosszúlkodni? Normális vagy te?!


Menj el szépen egy orvoshoz mert baj van a fejedben. Nem normális ha ennyire nem tudja egy felnőtt nő feldolgozni a dolgokat. Úgy viselkednél ezzel mint egy kiskamasz. Hány éves vagy 9? Te se vagy jobb mint az exed bármit is tett.

2023. febr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked jó lesülyedni egy szint alá akkor hajrá.

Itt csak a gyereket sajnálom!

Az hogy tönkre tette az életed...hát inkább tanulj belőle.

2023. febr. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szigorúan csak a kérdésre válaszolva: igen, rossz ember vagy.
2023. febr. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
85%
Undorító vagy. Semmi közöd az exed családjához, ne keverd a szart, mert a karma visszaüt. Lehet hogy az exed borzalmas pár volt, de ennek semmi köze a gyerekéhez. Állj le, gáz vagy.
2023. febr. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Igenis mondd el, én szeretném tudni, hogy a pasi aki engem dug és szerelmet hazudik egy mocskos féreg, aki nemrég még mindennek elhordott!


Mindenképp csatolj beszélgetést, különben a szerelmes hülye fejével nem fogja elhinni a nő, én se hinném el..

2023. febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!