Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bukkan fel a szexpartner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bukkan fel a szexpartnerem mindig ugyanott ahol én vagyok?

Figyelt kérdés
2 éve tart a szexkapcsolat. Egy lakótelepen lakunk nem olyan messze egymástól. Nem sűrűn találkozunk 1-2 havonta mikor hogy...mostanában észrevettem hogy az ovinàl mikor 4 után megyek a kislányomért felbukkant. 2 szer kocsival egyszer gyalog. Utána a játszótérnél sorozatosan mindig ugyanabban az időintervallumban. Előtte soha nem futottunk össze ennyiszer. Nagyon ritkán ha találkoztunk. Nem igazán tudom ezt mire vélni. Vagy lehet csak szimpla véletlen?? Minden esetre nekem nagyon kellemetlen ,nagyon zavarban vagyok és nem tudom hogy reagáljak ilyenkor.
2023. márc. 1. 20:37
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet, hogy arra jár konditerembe vagy bárhová? Esetleg ott arra lakik az új szeretője :D
2023. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Az oda szarok ahova eszek kérdésre nem tud válaszolni mert nem is értem,nem témába illő....

Elmondása szerint nincs más neki rajtam kívül màr rég. Ha volt valakink még az elején mindig megbeszéltük. Konditerembe jàr igen de oda reggek szokott menni ,és nem arra van .

2023. márc. 1. 21:14
 13/39 anonim ***** válasza:
11%

12.-re, a kérdezőnek.


Nem Xarok oda... = NEM ismerkedem MELÓHYELYEN, SULIBAN, LAKÓKÖRNYEZETEMBEN, ...

2023. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Egy az hogy mikor megismertük egymást én 6 km-rel arrébb laktam. Másik pedig az hogy olyan olcsó alvérletet találtam ott a kórnyéken hogy csak a hülye nem utasította volna vissza 39 ezer ft bérleti díjért havonta. Faluban nem kapni ennyiért igényes lakást nem hogy egy városban. A harmadik meg az hogy kényelmes hogy nem kell kocsiba ülni vagy sokat utazgatni stb...vannak előnyei azért mert szerinted ez gáz . Ok más egy munkahely,suli vagy más egy olyan környezet ami zártabb.
2023. márc. 1. 21:22
 15/39 anonim ***** válasza:
Nem orulnek egy ilyen keretlen megfigyelonek. Ha akar valamit toled azt intezhetne a hagyomanyos modon is.
2023. márc. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Én sem örülök neki. Nagyon kellemetlen mert mikor mi találkozunk estevan más a hangulat más a légkör. Mikor meg össze futunk èn egy anyuka vagyok ő meg egy teljesen màs embernek tűnik....annyira furcsa szituáció.
2023. márc. 2. 06:30
 17/39 anonim ***** válasza:

Kerdezo! Telepatia letezik!! Gondoltok egxmasra,vonzzatok egymast. Veldm is volt ilyen!!!


Miert ne beszelgethetnetek??

2023. márc. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Azért mert 2 éve azt mondta nekem hogy ő szeretné ha ez egy titkos dolog lenne. Nem kell róla tudnia senkinek. Utàna meg azt hogy neki ez pont attól jó hogy nem tudunk egymásról sokmindent ki hova mikor hogy megy,mit csinàl,kivel van. Oké hogy ez már 2 éve volt de akkor se tudom hogy àlljak hozzà. Volt idő hogy nagyon meg sem akart ismerni az utcán ha nagy ritkán össze futottunk. 2szer voltam nàla még az eslő 2 alkalommal utàna nem akarta azt hogy menjek hozzà inkább ő jött. Pàr hete újra invitàlt magához de nem mentem. Érzem hogy valami furcsa vele kapcsolatban.
2023. márc. 2. 07:10
 19/39 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bizonyos kapcsolatokat újra meg lehet beszélni, esetleg átrendezni 2 évenként.
2023. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezt hogy érted?
2023. márc. 8. 18:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!