Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bukkan fel a szexpartner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bukkan fel a szexpartnerem mindig ugyanott ahol én vagyok?

Figyelt kérdés
2 éve tart a szexkapcsolat. Egy lakótelepen lakunk nem olyan messze egymástól. Nem sűrűn találkozunk 1-2 havonta mikor hogy...mostanában észrevettem hogy az ovinàl mikor 4 után megyek a kislányomért felbukkant. 2 szer kocsival egyszer gyalog. Utána a játszótérnél sorozatosan mindig ugyanabban az időintervallumban. Előtte soha nem futottunk össze ennyiszer. Nagyon ritkán ha találkoztunk. Nem igazán tudom ezt mire vélni. Vagy lehet csak szimpla véletlen?? Minden esetre nekem nagyon kellemetlen ,nagyon zavarban vagyok és nem tudom hogy reagáljak ilyenkor.
2023. márc. 1. 20:37
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Bocsánat 28-as. Én vagyok 29-es basszus, ne hari elnéztem a számot. De ciki!
2023. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Azért nem gondoltam ilyesmire mert mikor akartam hogy komolyabb legyen akkor ő utasított vissza. De az is igaz hogy már az is règen volt.Elèg zavaros az egèsz. Megpróbálok egy kicsit èn is nyitni felé. Viszonzom ha köszön ès vissza mosolygok rà.Tegnap beszéltünk egèszen hajnal fél 2ig. Sokat beszél a kisfiáról mostanában és a családjáról is. Próbálok nyitott lenni az ilyen jellegű beszélgetésekre is aztàn majd csak alakul valamerre ez a dolog.
2023. márc. 15. 19:04
 33/39 A kérdező kommentje:

Azt nem is írtam hogy az is olyan furcsa hogy régen elég sokat huncutkodtunk.A legtöbb üzenetünk abba torkolott. Most már jó ideje zavarja ha szex téma van. Szoktunk persze néha kicsit ,de jobban szereti ha csak beszélgetünk a hétköznapi dolgainkról,tervekről,vágyakról,ututazásokról stb...

Na napkózben küldök neki egy szexel kapcsolatos vicces képet,vagy írok valami olyasmit ami arra utal akkor nem ír vissza. De ha megkérdezem hogy milyen napja volt és hogy van akkor válaszol.

2023. márc. 15. 19:20
 34/39 anonim ***** válasza:
Nem akar csak szexet, társat keres. Sajnos azt kell mondanom, hogy gondolom, hogy nem téged, mert akkor már szólt volna. De ha lelki támaszt adsz neki, azt szívesen elfogadja.
2023. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta hogy nem keres senkit és nincs is neki más és hogy jobb szexet nem tud elképzelni mással. Persze lehet csak szöveg de én őt nem egy humbuk embernek ismertem meg.

De az biztos hogy lelkileg támogatjuk egymàst mindig mindenben,tervekben,célokban stb...szerintem ha egy szexkapcsolat 2 èvig tart ott már van valami más is. Főleg hogy a viselkedése nagyon sokat vàltozott pozitív irányban felèm. Sokkal többet beszélgetünk mint amennyit találkozunk és érdeklik a személyes dolgaim is . Télen elég sokat vitatkoztunk azon hogy nem talàlkozunk eleget ,kétszer el is hajtottam de mindig vissza térünk egymáshoz és nem a szex miatt. Egyébként emberileg nekem ő nagyon normális ès fontos része volt az életemnek hogy a válásból kitudjak mászni és szerintem én is neki mert ő is előtte vált el nem sokkal.Nagyon nehéz volt hozzà közel kerülni,nagyon nehezen engedett be az èletèbe,gondolataiba,családi dolgaiba szóval simán kinézem belőle hogy furcsa ,nem megszokott módon próbàl közeledni hozzàm mert sok más dologban is ilyen.

2023. márc. 16. 10:40
 36/39 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta, kérdező?
2023. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Azóta már a munkahelyemnél is megjelent egyszer. Néha néha felbukkan itt ott továbbra is. Egyszer elhajtottam de mintha nem is érdekelné a dolog...keres,ír,érdeklődik stb...ugyanazok a körök mint eddig. Annyira most nem foglalkozom vele mert munkehely váltásban vagyok. Egyébként tökre örül neki.

Ja és néha féltékenykedik is.

2023. aug. 5. 20:02
 38/39 A kérdező kommentje:
És nézegeti a sztorimat facebokkon pedig nem is ismerősöm csak tettem ki képet hogy koncerten voltam. Gondolom látta,hogy nem vagyok elérhető majd mikor haza értem éjfél előtt nem sokkal már jött is az üzenet tőle,hogy milyen volt a koncert...meg hogy hogy vagyok mert lett egy kis betegségem de aztán el is köszönt mert ment reggel 6ra dolgozni este 10ig.
2023. aug. 5. 20:07
 39/39 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mit akarsz tőle?

Szeretnél együtt lenni vele?

2023. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!