Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bukkan fel a szexpartner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bukkan fel a szexpartnerem mindig ugyanott ahol én vagyok?

Figyelt kérdés
2 éve tart a szexkapcsolat. Egy lakótelepen lakunk nem olyan messze egymástól. Nem sűrűn találkozunk 1-2 havonta mikor hogy...mostanában észrevettem hogy az ovinàl mikor 4 után megyek a kislányomért felbukkant. 2 szer kocsival egyszer gyalog. Utána a játszótérnél sorozatosan mindig ugyanabban az időintervallumban. Előtte soha nem futottunk össze ennyiszer. Nagyon ritkán ha találkoztunk. Nem igazán tudom ezt mire vélni. Vagy lehet csak szimpla véletlen?? Minden esetre nekem nagyon kellemetlen ,nagyon zavarban vagyok és nem tudom hogy reagáljak ilyenkor.
2023. márc. 1. 20:37
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már nem úgy gondolja, ahogy 2 éve. Kérdezz rá.

Ha állandóan kerülget, kockáztatja is, hogy ráköszönsz. Jobb tisztázni a dolgokat. Persze ha neked nem felel meg, amit most szeretne, nem kell elfogadnod.

2023. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Egyszer màr beszéltünk róla hogy lehetne több is de ő nem akarta. 1 éve. Igaz hogy akkor kezdett el sokkal közvetlenebb lenni a " kapcsolatunk" Elkezdett ölelgetni,csókolgatni,filmeket néztünk stb de én ennek nem tulajdonítottam jelentősséget mert hát azt mondta nem akar komolyabbat. Aztán most már alig találkozunk kb 2 havonta. Előtte is csak havonta. Sokat is dolgozik meg ki tudja....szóval nem hiszem hogy akarna mást. Csak furcsa hogy így megjelenik minden héten a szabadnapjain ott ahol én vagyok. Most a héten is ott jött kocsival mögöttem èn biciklivel mentem. Tudja hogy 4kor végzek a munkàba utána megyek a az oviba utána vagy haza vagy le a játszóra. Èn nem tudom az ő beosztását. Egyébkémt ő köszön nekem mindig. De ez se volt így mindig. Egy időben nem nagyon köszönt meg észrevenni sem akart most meg messziről vigyorog . Én meg próbálom kerülni a tekintetét mert kellemetlennek érzem .
2023. márc. 9. 18:14
 23/39 anonim ***** válasza:

Ha akarsz tőle valamit, beszélj vele. Az a kellemetlen, hogy megy utánad. Az nagyon zavarhat téged. Őt pedig az, hogy nem reagálsz, amikor üdvözöl. Valószínűleg ezért nem kezdeményez ő beszélgetést, a dolgok megbeszélését.

Ha a tekintetét is kerülöd, az elég furcsa lehet.

2023. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Hát de ő azt mondta a legelején hogy azt szeretné ha nem tudna róla senki. Oké hogy azóta eltelt 2 év de akkor se tudom már higy higy áljak hozzá. Én azóta nem gondoltam rá hogy lehetne több azt se mondom,hogy nem akarom de azt se hogy igen. Nem tudom. Tőle várnék valami olyat amire lehetne építeni mert ami eddig volt az jó volt,de építeni komolyat erre nem lehet. Valóban elég furcsa helyzet nekem is főleg hogy én egy kis szószátyár vagyok aztán úgy lát engem mint egy követ.
2023. márc. 9. 22:43
 25/39 anonim ***** válasza:
"úgy lát engem mint egy követ" - ezt hogy érted?
2023. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Hát hogy próbálok úgy tenni mintha nem làtnám őt,halkan köszönök vagy nem is köszönök neki csak ha ő köszön. És rekció mentes vagyok. Nem mosolygok vissza rá,és rá sem nézek . Tudom hogy gáz de nem tehetek róla,fogalmam sincs hogy viselkedjek mikor meglàtom. Inkàbb a kislányomra öszpontosítok mindig.
2023. márc. 10. 19:00
 27/39 anonim ***** válasza:
Közeledne, de nem bíztatod.
2023. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Komolyan nem tudom miért van ez. Talán még nem állok készen vagy nem tudom nagyon bizalmatlan vagyok egyébként ő is az de én jobban.
2023. márc. 11. 12:32
 29/39 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy komolyat szeretne tőled, és mindig elhatározza hogy eléd megy, aztán inkább meglóg,mert nem tudja hogy reagálnád le, pláne ha megegyeztetek hogy szex és más semmi.
2023. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Gondolom erre gondolt 27-es is, ez nem jött le neked kérdező?

29-es vagyok.

2023. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!