Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a probléma van velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a probléma van velem?

Figyelt kérdés

Olyan ciki a kérdés, hogy még a közeli ismerőseimnek, feleségemnek se merem feltenni. 33 éves férfi vagyok.

Azt vettem észre, ami már a sokadik alkalom, hogy ha a társaságba kerül egy új nő, valamelyik barátom által, akkor - nem röhög! - rajtam kívül minden közös ismerősünket bejelöli Facebookon rajtam kívül. Amíg volt 1-2 ilyen, nem foglalkoztam vele, de már a 4. alkalom egymás után.

Mi lehet ennek az oka? Nem vagyok velük bunkó. Feleségem se jegyzi meg soha utána, ha úgy nyilvánulnék meg. Úgyhogy nem értem, mi a probléma velem. Nem vagyok egy ismerősgyűjtő ember, mert senkit sem szoktam én sem bejelölni, de furcsállom, hogy valahogy engem mindig kihagynak a "nagy bejelölgetésekből".


2023. márc. 3. 08:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
50%
Lehet tök másképpen nézel ki a FB-on, mint élőben, és fel se ismernek fotó után. :)
2023. márc. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
9-es: igen, komoly. Mert hosszú távon, ha egy társaságban vagyunk, az nem túl jó, ha a nőknek baja van velem.
2023. márc. 3. 08:47
 13/29 A kérdező kommentje:

A Fb profilom tök egyértelmű, egy 1 éves egész alakos kép rólam, a hivatalos nevem és minden más rejtve. A feleségem profilján is be vagyok jelölve a képeken, tehát ha meg akar találni valaki, meg tud. Nem ez a gond.


Biztos nem kérdek rá senkitől direktben. Annyira ciki a sztori.

2023. márc. 3. 08:50
 14/29 anonim ***** válasza:

12: mondjuk velem a parom szinte osszes noi ismerosenek baja van velem. szerintuk egy onzo arrogans pocs vagyok, aki nem fizeti ki a csajának a mukormost. :D


akivel meg jol kijovok csaj, azt meg a parom utalja (ki), mert szerinte csak meg akarja d.gatni magat velem.

szoval nem feltetlenul baj az, ha nem szeretnek a noi tagok a csapatban, ha van olyan, aki igen :D

2023. márc. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

13: mi ebben a ciki?

a ciki az, ha ugy fogod vegigulni eleted vegeig a kozos sorozeseket, hogy ezen filozol, ahelyett, h feltenned a kerdest egyenesen.

2023. márc. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Fura, mert van egy oldalam Facebookon, amit kommentelésre és tartalomgyártásra használok, nem is a polgári nevemen, és azon több a követő, mint ahány ismerősöm van az eredeti profilomon. Tehát annyira a nézeteimmel sem lehet baj, mert nem vagyok semmilyen irányban sem szélsőséges véleménnyel.
2023. márc. 3. 08:55
 17/29 anonim ***** válasza:

Engem sem szoktak jelölgetni. Egyébként érdekes, mert ha én jelölöm be a kolléganőt, akkor kb 5 percen belül visszajelöl. :)


Nem biztos hogy baj van veled. Én nem bánom, ha levegőnek néznek... eleve nem szeretek központ lenni. Még zavarna is, ha folyton jelölgetnének a nők, de mondjuk eleve nem szeretem, ha bárki jelöl.


Nem értem, miért bántja az önérzeted a dolog. Ha tudod, hogy rendben vagy magaddal, és a házasságod is jó, akkor nincs jelentősége.

2023. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Ennek akkor nem lenne jelentősége, ha a többiekkel is ez lenne. De gondolj bele a helyzetbe: Program van, egyik barátunk hozza az új barátnőjét.

Pár nap múlva mind az 5 ember be van jelölve, kivéve én.

És többször egymás után ugyanez többféle nővel.

Ez szerinted tényleg rendben van? :D

2023. márc. 3. 09:05
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, de mit kell vele törődni, hogyha offline nincs gond? Mit vagy ilyen érzékeny? Nem az online világ dönti el milyen ember vagy. Jó kiindulópont, hogy millió likeok vannak egy személynek és abból 3-10 barátja/haverja van.

Mit érsz te el a bejelolgetessel, likeokkal ha azt sem tudják és nem is érdekli őket ki fia borja vagy? Nem kell ilyen butasagokkal foglalkozni.

2023. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy az nem világos, hogy honnan tudod, hogy a nők jelölik be a barátaidat? Én nőként sose jelölök előre pasit, nehogy már. 99% hogy az van, hogy a nőket bejelölik a barátaid, te meg nem, úgyhogy velük ismerősök lesznek, veled meg nem, ilyen egyszerű. Ha ennyire zavar, jelöld be őket, ne itt rinyálj egy ilyen semmin.
2023. márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!