Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a probléma van velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a probléma van velem?

Figyelt kérdés

Olyan ciki a kérdés, hogy még a közeli ismerőseimnek, feleségemnek se merem feltenni. 33 éves férfi vagyok.

Azt vettem észre, ami már a sokadik alkalom, hogy ha a társaságba kerül egy új nő, valamelyik barátom által, akkor - nem röhög! - rajtam kívül minden közös ismerősünket bejelöli Facebookon rajtam kívül. Amíg volt 1-2 ilyen, nem foglalkoztam vele, de már a 4. alkalom egymás után.

Mi lehet ennek az oka? Nem vagyok velük bunkó. Feleségem se jegyzi meg soha utána, ha úgy nyilvánulnék meg. Úgyhogy nem értem, mi a probléma velem. Nem vagyok egy ismerősgyűjtő ember, mert senkit sem szoktam én sem bejelölni, de furcsállom, hogy valahogy engem mindig kihagynak a "nagy bejelölgetésekből".


2023. márc. 3. 08:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

"Pár nap múlva mind az 5 ember be van jelölve, kivéve én.


És többször egymás után ugyanez többféle nővel.


Ez szerinted tényleg rendben van?"


És az szerinted rendben van, hogy ezen görcsölsz meg lesegeted, hogy ki kit jelöl?

Figyelj gondold végig, hogy mondtál e olyat, ami esetleg bántó volt vkinek, ha nem, akkor engedd el.

Csak magadat adtad. Mint mindenki más. Az ember nem tud más lenni mint olyan, amilyen.

Meg őszintén most azért akarnál megváltozni, hogy bejelöljön 5 majdnem idegen nő? Hanyszor láttad őket, egyszer. Ennyi.

Akkor amúgy most már nem is egyiknek akarsz megfelelni, hanem mind az 5nek??? Azt hogy?

Ugye te is láthatod, hogy ez nonszensz.

Inkább a feleségeddel tervezzél valami programot, ne ezen agyalj.

2023. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

21-es: "És az szerinted rendben van, hogy ezen görcsölsz meg lesegeted, hogy ki kit jelöl?"


Abszolút nem nézegetem. Fel szokott dobni az Fb embereket, hogy kiket ismerhetek. És a közös ismerősök között vannak ott a barátaim, párjuk, feleségem.

2023. márc. 3. 10:13
 23/29 anonim ***** válasza:
Válaszolnál a #20ra?
2023. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

"Meg őszintén most azért akarnál megváltozni, hogy bejelöljön 5 majdnem idegen nő? Hanyszor láttad őket, egyszer. Ennyi."


Nem érted meg, hogy nem érdekel, hogy nem jelöl be? Azt furcsálom, hogy a többieket igen ÉS engem nem.

"majdnem idegen nő? Hanyszor láttad őket, egyszer. Ennyi."


Ha a barátom új nőjéről van szó, akkor miért lenne idegen és miért egyszer látnám?

2023. márc. 3. 10:16
 25/29 A kérdező kommentje:
20-as: nem gondolnám, hogy minden barátom jelölné az új tagot. A feleségem se szokott senkit. Sokkal evidensebb, ha az új tag jelöl be egy egész társaságot.
2023. márc. 3. 10:18
 26/29 anonim ***** válasza:

"Ha a barátom új nőjéről van szó, akkor miért lenne idegen és miért egyszer látnám?"

Eddig hányszor láttad? Nem érted a lényeget.

Alig ismered. Úgy teszel, mintha találkozol valakivel és automatikusan jelölgetni kéne. De további jó stresszelgetést, úgyse érted hogy nem kellene.

Ha annyira nem tudod elfogadni jelöld be. Egyszer kétszer láttad már nagy ismik vagytok úgy is.

2023. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

"Eddig hányszor láttad? Nem érted a lényeget.

Alig ismered. Úgy teszel, mintha találkozol valakivel és automatikusan jelölgetni kéne"


Háromszor láttam eddig 2 hónap alatt.

Nem teszek úgy, hogy ENGEM jelölgetni kéne. Csak azt nem tudom, mi baj velem, ha mindenki mást bejelölnek, engem pedig nem. Én nem a jelölés tényét akarom, hanem megérteni, hogy mi a baj velem, ha rajtam kívül a többieket miért?

2023. márc. 3. 11:26
 28/29 anonim ***** válasza:

"Háromszor láttam eddig 2 hónap alatt."

Némelyik ember jelölget boldog boldogtalant. Akit egyszer kétszer látott életében. Ha csak azokat jelölné be, akikkel tényleg tartalmasan beszélt meg ismeri, egyből nem lenne olyan sok ismerőse... Nézd úgy, hogy ezeket az embereket nem is ismered. Az, hogy háromszor láttad, egyáltalán mennyit beszéltél velük, néhány szót? Nem hiszem, hogy mély tartalmas témákat. Oké, hogy barátod nője. De neked az ki? Senki.

Feleséged bejelölte?

Nem érdemes ilyenen agyalni.

2023. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
*vele
2023. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!