Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan öljem ki magamból az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan öljem ki magamból az érzéseket?

Figyelt kérdés
Nem akarok folyamatosan szerencsétlenkedni, elegem volt. Most egy ideig nem akarok szeretni, egyszerűen szeretnék lélektelen lenni. Véget rét egy 4 éves kapcsoaltom, erre persze hogy beleszeretek egy másikba aki pedig csak megdugni akar. egyszerűen csak egy rövidke időre nem akarok érezni. van akinek sikerül, hogycsinálja ?:)
2010. okt. 6. 16:01
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
hát én is azthittem, de nem úgy jött össze:DDD
2010. okt. 6. 16:23
 12/29 anonim ***** válasza:
hát..mittudomén.. légy önző és bizalmatlan mindenkivel.
2010. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
önző az nemjo, bizalmatlan az megvan zsigerből de nemelég:D
2010. okt. 6. 16:29
 14/29 anonim ***** válasza:
ez nem volt jó tanács!
2010. okt. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Általában valami nagy trauma vagy folyamatos stresszhelyzet kiöli az emberből az érzéseket. Ez pedig a személyiség meghasonulásával történik, létrejön egy alter, aminek az ingerküszöbe igen magasan lesz. Jelentkezz valami különleges egységbe. Szívesen...
2010. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Jópár éve csinálom ezt, majdnem mesterien. Egyedül a suli - meg mér pár dolog - okozta depivel nem tudok mit kezdeni, de ha nő ügyrőlvan szó, legfeljebb egy nap után már túl vagyo krajta.

21F

2010. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
kinzo, mennyi időbe tartott mig elérted ezt? megéri?
2010. okt. 6. 16:56
 18/29 anonim ***** válasza:
könnyű kösd le a figyelmedet valamivel mitomén valami hobbival nekem elég jol bevált ..előszeretettel kisérletezgetek Alberbácsikánk hagyatékával XD!!!( én azt mondom nyiss meg ujkapukat az emberi tudaton túlról ,máris kevesebbet fogsz foglalkozni ilyen csip csup emberi apróságokkal ..hehh :))
2010. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

hú az elvetemült:D

nagyon aktív vagyok ám, de mindig megtalál a baj :DD

2010. okt. 6. 16:58
 20/29 anonim ***** válasza:

Nem éri meg! Olyan fásult leszel és érzéketlne, meg állatias, hogy később ha már megbántad (biztos h meg fogod) nem fogsz már tudni rajta változtatni.

Úghyogy jól gondold meg h mit csinálsz.

2010. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!