Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan öljem ki magamból az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan öljem ki magamból az érzéseket?

Figyelt kérdés
Nem akarok folyamatosan szerencsétlenkedni, elegem volt. Most egy ideig nem akarok szeretni, egyszerűen szeretnék lélektelen lenni. Véget rét egy 4 éves kapcsoaltom, erre persze hogy beleszeretek egy másikba aki pedig csak megdugni akar. egyszerűen csak egy rövidke időre nem akarok érezni. van akinek sikerül, hogycsinálja ?:)
2010. okt. 6. 16:01
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
csak egy félév teljes tűzszünetet szeretnék =/
2010. okt. 6. 17:21
 22/29 anonim ***** válasza:
ahhoz nem kell kiölni az érzéseket, egyzserűen csak ne pasizz addig, ennyi az egész.
2010. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
nem pasiztam. jött és kész... sőt, épp úgy indultam h na majdm ost csajos este martinival csocsóval. aztán najo esetleg spanolhatunk, aztán uh :D
2010. okt. 6. 17:26
 24/29 anonim ***** válasza:

Az érzéseket - amennyire emlékszem - mindig is fájdalomként éltem meg, a kockulás meg tudott akkora örömöt okozni, hogy elvonjam a figyelmem a gondokról. Nem tarthatott túl sokáig.

Nem hiszem, hogy megérné neked.

2010. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

nem hiszed hogy megérné - nekem?:D mért? :)

...akkor ezekszerint marad a tinirib*ncos sóhajtozás. degáz:D

2010. okt. 6. 17:33
 26/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Én szívesen cserélek veled. Nekem nincsenek érzéseim, de kíváncsi lennék milyen lehet, ha volnának. 18/F
2010. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
alapvetően jó...csak meggyötör ha nem vigyázol :) a rossz embert szeretni olyan mint a tengeren szomjanhalni egy csónakban másnaposan, egyébként. Ha ezt így el tudod képzelni, akkor szerintem nem állsz távol az igazságtól:D
2010. okt. 6. 18:50
 28/29 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam, úgy általában nem javaslom sekinek. Idővel visszaüthet. Én pl a dühet meg az agressziómat is rengetegszer elfojtottam, mert másképp levezetve börtönbe kerülnék...
2010. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
akkor tlaán neked sem tesz jót a dolog :)
2010. okt. 9. 01:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!