Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy komoly kapcsolatba belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolatba belefér ha a másik fél ismerkedik?

Figyelt kérdés
Tehát van egy párod és füvel fával jóba akar lenni. Az egyiket egyetemről ismerem, a másikat a baráti társasága mutatta be, a harmadikat meg fesztiválról és akkor 3 hónap elteltével már kettesbe mennek kávézni, mozizni...stb
2023. márc. 13. 17:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mindenáron új embereket akarnak megismerni” de.. csak veled legyen nyugdíjig? Ezt nem kapcsolatilag értem, vannak esetek hogy a régi barátok lekopnak, igenis abban az esetben kellenek új barátok! Nem csünghet az élete a párja-párja családja-saját családja és bezárult az egész világ.. nem is értem mit vártok. Elhiszem hogy nem esik jól.. főleg az elején és úgy hogy ti nem ismeritek az illetőt, de istenem.. hat legyen már szerencsétlennek egy kis magánélete… előbb-utóbb úgyis bemutatná az új barátot nektek, mellesleg aki vihető azt meg felesleges félteni mert nem ezen múlik a megcsalás hogy engedem-nemengedem.
2023. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

20 Tok normalis akar kettesben is programozni a haverjaiddal. Ok, konyvtarba nem ismerkedni jar az ember, ha ott kozeledne egy ferfi, nyilvan lekoptatnam, mert baratokat nem ranezesre pecezik ki maganak az ember :D Egyetem, barati tarsasag es fesztival (ahol gondolom szinten az van, hogy barati tarsasagok csapodnak ossze), tehat a kerdesben sorolt peldak viszont tipikusan olyan helyek, ahol sima BARATOKAT, haverokat is megismer az ember.


Ha valaki nagyon meg akarja csalni a parjat, nyugodj meg, megoldja ugy is, ha latszolag rajtad kivul egy darab emberrel nem beszel egyaltalan.

2023. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen film, milyen téma. Szerelmes film nem oké, valami elvont film amit senki se néz meg vele csak a haverja az oké. Kávézó nem oké, max ha összefutottak valahol és kitört a hóvihar vagy a monszun.

De csak úgy randizgatni nem oké.

2023. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Jó. hát kerüld ez. Ez a lényeg, hogy levontad ezt a következtetést, tudod milyen ember nem kell neked. Tégy így.
2023. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Barátai nyilván lehetnek és elmehet velük kávézni,étterembe hiszen nekem is van saját életem és az se egészséges,ha mindig együtt vagyunk,de ha elhanyagol engem és kihagy sok programból zavarna.
2023. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem nem gond az, ha másokkal barátkozik, akármilyen nemű. Azzal lenne gondom, ha ilyen épphogy megismert emberekkel olyan helyekre menne, ami engem is érdekelne, az együtt töltött időnek effektíve a kárára megy (úgy, hogy sztem sem egészséges null-24 egymás popójában lenni, ezért nem abból lenne lecsípve).
2023. márc. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!