Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy komoly kapcsolatba belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolatba belefér ha a másik fél ismerkedik?

Figyelt kérdés
Tehát van egy párod és füvel fával jóba akar lenni. Az egyiket egyetemről ismerem, a másikat a baráti társasága mutatta be, a harmadikat meg fesztiválról és akkor 3 hónap elteltével már kettesbe mennek kávézni, mozizni...stb
2023. márc. 13. 17:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Egy csomó pasi van aki csak ingyenprostinak tart egy barátnőt míg keresi a jobb barátnőjelöltet mellette.
2023. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Mar 20 ezer kerdesed volt errol, csak most epp meg tudtad ugy fogalmazni, mintha o lenne a hibas, mikozben csak baratkozik. Voltam mar nem egyszer ellenkezo nemuvel kavezni, maszkalni, egyikkel se dugtam es nem is akartam. Normalis emberek nem csak egy dughato nemiszervnek latjak a masik embereket :D
2023. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre azt se írtad le, hogy vele azonos neműekkel akar jóban lenni, vagy ellenkező neműekkel. Mert ha azonos neműekkel barátkozna, az pl. nem értem, miért volt baj neked.
2023. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Az én esetemben az illető egy leányzó volt.
2023. márc. 13. 17:55
 15/26 A kérdező kommentje:
Ellenkező neműekkel
2023. márc. 13. 17:56
 16/26 A kérdező kommentje:
Majd rájössz 12-es.
2023. márc. 13. 17:57
 17/26 anonim ***** válasza:
50%
16 Szerintem regebb ota vagyok kapcsolatban, mint amennyit te voltal osszesen. :)
2023. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem sokaig tartanak az olyan parkapcsolatok,ahol nem lehetnek a masiknak baratai. (Ertsd klasszik baratsagot csok,szex,perting nelkul termeszetesen.)Ne akarja ellenorizgetni.
2023. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem. Régi barátok oké, de ha túl sok van nem.
2023. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

17. Jó neked. Legalább te megtaláltad a hozzád illőt. De egyszerűen nem tudom hova tenni az ilyen gondolkodást.


Például:


1 éve házasok vagytok, tervezitek a jövőtöket és akkor bejelented a férjednek/feleségednek hogy most elugrok moziba az egyik ellenkezőnemű "barátommal" akit 3 honapja ismertem meg a könyvtárban. Számomra ez olyan szinten abszurd.


Én szerintem csak azok képesek ilyesmire akik igazából nem is szerelmesek egymásba.

Akiknek az a hobbijuk hogy mindenáron új embereket akarnak megismerni na az ilyeneket nagy ívben el fogom kerülni.

2023. márc. 13. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!