Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A velem egykorú kollégám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A velem egykorú kollégám miért tud fiatal nőkkel ismerkedni, én miért nem? Minden a külsőről szól?

Figyelt kérdés

Én 35 vagyok, a közeli kollégám 34. Ő jóképű, magas, letagadhat vagy 5-7 évet, szinte nincsenek ráncai, fiatal a bőre, én is meglepődtem amikor pár hónap után megtudtam hány éves. Mindig meséli, hogy egyetemista vagy frissdiplomás csajokkal ismerkedik, 18-25 évesekkel. Nem kamuzik, mert itt is a cégnél 2 év alatt 2 gyakornok lánnyal lefeküdt, akik más osztályon dolgoztak és 20 és 24 évesek voltak, meg néha mutatta a chatet is csajokkal, de azt is őszintén elmondja, ha néha nem jött össze egy-egy nővel a dolog valamiért. A kudarcról is mesél, nem csak úgy adja be, hogy folyton ő a világ császára. Szóval igazat mond szerintem, ezt csak ezért mondom.


Én ehhez képest visszajelölést sem kapok fiatal nőktől (mondjuk 10 évvel fiatalabbaktól), igaz a velem egykorúaktól is ritkán. Nem vagyok jóképű, átlag magas vagyok, kb. annyinak nézek ki ahány éves vagyok. De fiatalabb koromban sem volt sikerem az akkor szintén fiatal korombeli lányoknál. Volt már pár kapcsolatom valaha azért, de finoman szólva sem rajongtak körül a nők. És sajnálom, de egyszerűen annyira irigy vagyok a kollégámra, mert ő az első jóképű akivel kicsit többet beszélgettem életemben és nem gondoltam, hogy ilyen jó élete van annak, aki jól néz ki. A barátaim mindig inkább hozzám hasonlóak voltak, csajoknál sikerekben is vagy inkább alattam és élőben nem hallottam ilyeneket, mint tőle hallok. Szomorú vagyok egyszerűen, hogy másnak ennyivel több szeretetben, figyelemben, érdeklődésében, törődésben van része csak azért, mert jóképűnek született. Ennyitől lenne ő másabb csak? Miért?


2023. márc. 14. 13:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

Booocsánat, hogy a facebookra gondoltam, ha egyszer azt a szót használtad ami egyértelmeűn erre utalt.

De mondjuk ezzel a stílussal nem csodálom, hogy kevéssé vagy megnyerő ember...

2023. márc. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

"Szomorú vagyok egyszerűen, hogy másnak ennyivel több szeretetben, figyelemben, érdeklődésében, törődésben van része csak azért, mert jóképűnek született. Ennyitől lenne ő másabb csak? Miért?"



Ez a "szabad" parkapcsolati piac! Ennek kellene tapsolni, hogy a szuletesed pillanataban 90%-ban eldol, hogy mire viszed a noknel.....



38F incel

2023. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nah, indul a vergődés. Hajrá srácok, nyaljátok-faljátok egymást!
2023. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, csak ha férfiból közepes vagy, akkor már nem vesznek észre a nők, nőből meg ha közepes vagy, akkor ugyanúgy rengeteg érdeklődést kapsz. Finoman szólva mások az arányok."


És ez miért kellene, hogy érdekeljen minket? :D

Tudok egy nagyon jó megoldást: Ne nyaljátok a valagát olyan nőknek, akiket közepesnek tartotok. De ugye azt nem akarod elvárni, hogy pl. én adjak esélyt enyhén pocakos Átlag Jóskánek, mert a kicsit jóképű Feri hatodmagával nyalta a fenekét a szürkeegér Átlag Ágotának?

Vagy azt hiszed, hogy a férfiak azért érdeklődnek nagyobb arányban gyengébb külsejű nőként, mert olyan szerény, nemes lelkek?

2023. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő jóképű és magas, te meg nem, akkor azért. Te is a szép lányokat szeretnéd, nem a közepeseket meg a csúnyácskákat, nemde? Így van ez fordítva is.
2023. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, csak ha férfiból közepes vagy, akkor már nem vesznek észre a nők, nőből meg ha közepes vagy, akkor ugyanúgy rengeteg érdeklődést kapsz. Finoman szólva mások az arányok."


Mondja ezt az, aki 10 évvel fiatalabb nőket próbál felszedni. EPIC LOL XD

2023. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

12

Jaja, az egyéjszakás kalandokban köztudottan tengeteg a szeretet meg a törődés... Mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet. 😄

2023. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

#9! Ez elég nagy baromság. Szeretetet meg törődést tőlem a párom kap, aki valóban jóképű szokott lenni, de mivel nem írtad, hogy a kollégádnak lenne párja, ugyanannyira nem kaphat tőle, mint te. Fejtsd már ki légyszi, mi az a "nem szexuális szeretet, meg törődés." Szerintem az a család és barátok felől érkezik. Innentől a jóképűségnek semmi köze hozzá. Vagy szerinted a sarki zöldségest elhalmozzák szeretettel a vásárlók, ha jóképű, ha ronda, akkor meg nem?😂 Ne röhögtess már!

Igen, 18-20 éves lány tini egy 34-35 éves férfihoz képest. Teljesen más életszakaszban vannak. Ha a férfi normális, akkor már hosszú távra tervez, családot akar, amíg a fital lány még most kezd élni bulizik, pasizik, nem akarja lekötni magát. Ha a pasi is itt tart, akkor megrekedt egy fejlettségi szinten.

Nem lehetek incel, mivel nő vagyok és eszem ágában sincs betiltani, hogy nők jóképű pasikkal ismerkedjenek, hiszen akkor én se tehetném🤷🏼‍♀️

#6

2023. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Talan ha 30-40 kozottiekre koncentralnal es tobbet jelolgetned oket, akkor tobbet nyernel. Idopocsekolas az energiadat hzszonevesekre pazarolni. Mindjart 40 vagy, egy tartos parkapcsolatra kene torekedni, nem azon sirni miert nem eled a notlen gazsag jokepu playboyok eletet. Azerz egy 20-25 eves csaj meg ha ossze is jon par evre, sanszos hogy dobni fog amint felno es kiviragzik, felfut a karrierje es megint ott leszel 40 evesen egyedul, akkor mar az oregedes miatt tenyleg rondabban petyhudt borrel, vedolo fogsorral, ritkulo hajjal. Az jobb lesz?
2023. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

"Ha a férfi normális, akkor már hosszú távra tervez, családot akar, amíg a fital lány még most kezd élni bulizik, pasizik, nem akarja lekötni magát. Ha a pasi is itt tart, akkor megrekedt egy fejlettségi szinten"



En peldaul 18-20 evesen is komoly kapcsolatot kerestem (volna) az akkori 18-20 eves lanyokkal. Ugyhogy szerintem a nok rekedtek meg a 60000 evvel ezelotti civilizacios szinten.



38F incel

2023. márc. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!