Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok szoktak mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok szoktak mások bepróbálkozni miközben kapcsolatban vagytok? Kik és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
2023. márc. 19. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnél folyamatosan...
2023. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, előfordul. Nincs rámírva, hogy foglalt vagyok. Ha elmegyek este barátnőkkel, szoktak próbálkozni, sokan jelölgetnek ismerősnek, páran írnak is, de kolléga is próbálkozott már. Páromnál is szoktak nők próbálkozni, nincs ebben semmi meglepő. Bízunk egymasban, ki szoktuk beszélni az ilyesmit.
2023. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Soha :D

Munkahelyen talán 4 ajánlatot kaptam mikor új voltam de azóta semmi. Mondjuk nem is vagyok túl szép, se nem bátorítok senkit.

2023. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy pasi...kb 2 hetente rámìr hogy együtt vagyok e még a párommal, mert ha nem akkor menjünk egyet motorozni...

Az elején heti 2-szer tuti írt.

N 31

2023. márc. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!