Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Melyik a vonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Melyik a vonzóbb egy férfiban?

Figyelt kérdés
Ha van egy sikeres vállalkozása és (magyar viszonylatban) nagyon gazdag, de a vállalkozásának nincs különösebb társadalmi haszna (esetleg kicsit káros is, de full legális), vagy ha az átlagnál csak minimálisan keres jobban de komoly eredményeket ér el mint pl. biológus vagy kutatóorvos (stb) amelyekkel egyértelműen jobbá teszi emberek tömegeinek az életét?

2023. márc. 19. 21:22
A kérdező szavazást indított:
Vonzóbb számomra ha gazdag sikeres vállalkozó
Vonzóbb számomra, hogyha a kutatási eredményeivel egyértelmű értéket teremt
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az érzelmesebb, intelligensebb nőknek az hogy valamit elértél egy kutatásban pl. Szerintem intelligensebb is egy férfi ebbe az esetben. Szerintem nagyon vonzó a nőknek az, ha egy férfi intelligens...
2023. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A penztarcaja
2023. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Nekem egyik sem 🥲 Én azt szeretem, hogy együtt érünk el célokat. Szrok a pénzre.
2023. márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő pénzes szoval nincs igazán választás :D
2023. márc. 20. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mind a ketto kb. ugyanaz, mind a kettohoz kell kitartas, intelligencia, elhivatottsag. Nyilvan nem veletlenul se nem vallalkozo, se nem kutato az emberek nagy resze, mert egyik sem konnyu, a vallalkozas sem, ha normalisan akarod csinalni. Ugyhogy ezek alapjan nem tudok donteni, oszinten szolva az a resze nem nagyon izgat, hogy ki mennyire hasznos a tarsadalom szamara.
2023. márc. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem, szar munkám van és csóró vagyok.
2023. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utóbbi
2023. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!