Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom drogfüggő. Most úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom drogfüggő. Most úgy döntött h megvállik tőlük. Én nem használtam sose. Nekem ezt hogyan kell támogatnom? Mi a feladatom?

Figyelt kérdés

2023. márc. 23. 18:04
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Professzoroktól olvastam ezt
2023. márc. 23. 18:30
 12/27 anonim ***** válasza:
95%
Ebben pszichológus tud neki segíteni. Sokan a gyerekkori traumáik miatt választják a drogot, alkoholt, igen. Te ezt nem tudod megoldani.
2023. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

*Ez utóbbi szerhasználat nélkül is hosszu évek vagy évtozedek lesznek hogy megtalálja mi a jó egyáltalán a hetkoznapi normalis életben.

A drog akkora dopping hogy azután senki nem kíváncsi szinte arra ami elotte volt. A normalis élet a drogos élethez képest egy pusztulat unalom nehézség.

Mint amikor kinyílik vki szeme hogy eddig miben élt.

Ebbe visszaintegrálodni sokaknak evek evtizedek kérdése vagy soha kérdése.

Ez az ő harca. Sok szereped nincs benne. Amugy is a társ vagy bnő az egy változó vagy változtatható faktor.

2023. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
azt lehet tudni, hogy milyen szertől függő?
2023. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Hát igen, azt láttam h mindent "szőnyeg alá söprött", droggal oldotta meg. Nem is nagyon beszéli ki magából. Próbáltam rávenni, de valóban én kevés vagyok ehhez. Ez miatt már egyszer szétmentünk, de időnként megkeresett, persze úgy h máris volt barátnője. Majd újraösszejöttünk, de feltételem volt h ezt én nem tudom elviselni, mondtam neki h vele nincs bajom, de amikor benyomja magát szörnyű úgy látni. Hol pörög, hol beájjulva, gondolatai olyankor össze vissza. Ha nem volt drog akkor fű és nyugtatók, mert remegett. Nagyon szeretnék neki segíteni, mert amúgy ő nem ez a örjöngős rossz ember. Saját életét fölépítette, de nem igazán láttam nála én időt. Inkább olyankor drogidő volt. De köszönöm szépen a tanácsaitok. Ideje elhinnem h én egyedül nem tudom fölállítani.
2023. márc. 23. 18:38
 16/27 A kérdező kommentje:
Kokain és társai, heroin még elmondása szerint nem volt
2023. márc. 23. 18:38
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem sok reményt jósolok. Kapa.
2023. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Miért?
2023. márc. 23. 18:41
 19/27 A kérdező kommentje:
Az sem motiválná h most ez miatt elvesztette a testvérét és édesanyját, azaz a családját?
2023. márc. 23. 18:45
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak rajta múlik. Közvetlenül nem tudsz neki segíteni. Sajnos nagy a visszaesők aránya, de nyilván van remény. De szerintem bentlakásos rehab lenne a legjobb. Az nem merült fel?
2023. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!