Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is tapasztalta ezt nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta ezt nőként a netes ismerkedés során ?

Figyelt kérdés
4 hónapja próbálkozom ilyen módon, de eddig nem jött be. Általában az szokott lenni, hogy a másik valamilyen ártalmatlan kérdésen felkapja a vizet, elkezd bunkón viselkedni, elkezd bennem hibát keresni, majd tovább áll, merthogy én nem vagyok tökéletes és csak az számít, hogy neki jó legyen? Az, hogy pl engem megbántotta a stílusával, ahogy válaszolt vagy stb és hogy bocsánatot kérjen vagy hogy esetleg megbeszéljük a dolgot az nem opció. Más is tapasztalja ezt netes környezetben ? Miért lehet ez pontosan ? Tinderen próbálkoztam, mert mindenkitől azt hallottam, hogy milyen szuper alkalmazás...

2023. márc. 28. 13:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
63%

egy ilyen elmegy még 2 és 3 is..lehet azt mondani, hogy vele van a probléma...


de utána azon is el kellene gondolkodni, hogy hátha valamit nem túl jól csinálsz...

2023. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Olyan is volt, hogy visszautasítottam az alkalmi kapcsolatra irányuló ajánlatát, majd minősíthetetlen stílusban elhordott mindennek. Ezt sem vettem magamra:D

Az a baj, hogy sok ám az elmebeteg azon az oldalon.

2023. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem igazán értem, aki párkapcsolatban is felmegy tinderre, majd szerinted nem hazudja azt, hogy egyedülálló, ha erre van lehetősége?

Nem értem, miért veszed ennyire személyesen, hogy egyenesen megsértődsz ezen, vadidegenekről beszélünk akiket nem ismersz, alig tudtok két szót egymásról, nem kell ezt ennyire túllihegni. Az hogy bocsánatkérést vársz egy barátodtól, a párodtól, vagy valakitől, akivel mondjuk hónapok óta randiztok, az egy dolog. De besértődni ezen szerintem nagyon gyerekes és méltatlan viselkedés.


Ha egy idegen bunkó veled, akkor le kell sz-rni nem besértődni meg nyünnyögni rajta.

2023. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
68%
Ártalmatlan kérdés: "Mennyit keresel? Van autód? Lakásod?"
2023. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Mütyürke, te egy incel troll vagy, téged ismerünk. Provokálni akarsz természetesen most is.
2023. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg így működik a társkereső csajok nagy része...
2023. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!