Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire mély baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire mély baráti kapcsolat kell ahhoz, hogy egy férfi barátomnak elmondjam mindenfajta szégyenérzet nélkül, hogy most éppen megjött a havi bajom? Nagyon nyílt lennék felé? Simán kimondtam, ő sem érezte cikinek.

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 08:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
Rosszullétnél, rossz hangulatnál szerintem természetes, hogy jelezzük mi a helyzet a barátainkkal. Rajtam pl. olyan szinten látszik, hogy nem is tudnám eltitkolni. Fizikailag vagyok rosszul, nem fogok hazudni, ha rákérdez valaki a baráti körből miután kénytelen hazatámogatni….
2023. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%
Miért kell ehhez egyáltalán baráti kapcsolat, hogy ilyet elmondj bárkinek? Ha tőlem megkérdezi a férfi munkatársam, akihez amúgy semmi közöm nincsen, hogy miért veszek be fájdalomcsillapítót a munkaidő közepén, akkor simán közlöm vele, hogy menstruálok és a görcscsillapításra kell. Ennyi. Miért lenne ez ciki???
2023. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem magát a tényt simán ki lehet jelenteni havernak is, inkább a mód a lényeg, vagy hogy konkrétan mit osztasz meg. Ha releváns, mert amiatt érzed rosszul magad, vagy amiatt nem tudsz velük strandolni menni, sztem tök normális kijelenteni azt, hogy megjött... értelmes, érett férfi nem kezd el ezen kényeskedni. Az más kérdés, hogy mélyebben belemenni a témába olyannal érdemes, akivel tényleg szoros a barátság és a bizalom (pl. percekig tartó kiselőadás arról, hogy milyen erős a vérzésed, milyen tampont / betétet használsz, mennyit nyígtál az ágyban a PMS miatt...).
2023. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem nyígsz az ágyban a pms vagy mensi miatt, tökre nincs semmi bajod, jólérzed magad. De azért szempont a programok alakításában, mert máshogy érzed magad. Nem rosszabbul, hanem máshogy. Ennyi.
2023. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De miért a lányoktól kérdezed ezt, ha számodra egy férfinak ciki ezt elmondani?? Miért nem a férfi vélemény releváns? Nen értem, komolyan.
2023. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha épp kvára rosszul vagyok, és rákérdeznek, akkor mondom, bocs, megjött, fáj a hasam.


Mi van ebben? Semmi - nem a véred betétet lobogtatom.

2023. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

2023-ban ne legyen már tabu ez a téma!


Én régen az egész osztály előtt elmondtam a tesi tanárnak hogy megjött, midnenki ezt csinálta és senkit nem érdekelt.

2023. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!