Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Miért az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért az idősebbek tetszenek?

Figyelt kérdés

Rendszeresen vagy olyan srácok tetszenek, akik nálam 1-1,5 évvel fiatalabbak, vagy pedig sokkal idősebbek! Most pl. egy 44(!) éves férfi tetszik, ő az oktatóm... de nyár elején megismertem egy másik férfit egy közös ismerősön keresztül, na ő 30 éves...

Miért nem tudok az én korosztályomból "válogatni"? Nem vagyok egy szépség az biztos, de szerintem egy teljesen átlagos lány vagyok. És nem is nagyok az elvárásaim, de nem tudok mit tenni. Ha érzem a "pillangókat" mikor találkozunk, vagy hozzámér, vagy beszélgetünk... És azt is tudom, hogy egyik kapcsolatból se lehet semmi.

Ti mit tennétek? Mit javasoltok? Hogy felejtsem el őket és mit csináljak, hogy a korombeli srácok tetszenek?


Egy elkeseredett lány :/

18


2010. okt. 7. 19:38
 1/4 Kamuuu ***** válasza:
Mert lány vagy.
2010. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez nem lehet így mindenkivel.. az osztálytársaimnak, barátnőimnek mind 20 max. 25 körüli pasija van... :(
2010. okt. 7. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
mert gentofil vagy
2010. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy a gentofil az az idősek iránt érzett nemi vágy. De én nem szexuálisan vonzódom hozzájuk, tehát nem azt képzelem hogyan feküdnék le velük vagy ilyesmi. Hanem, hogy milyen jó lenne együtt kézen fogva sétálni, moziba járni, nagyokat beszélgetni és nevetni, egyszerűen csak együtt lenni..

Ez nem hiszem, hogy betegség. Vagy igen?

2010. okt. 7. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!