Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Kevin Samuels-ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok Kevin Samuels-nek a modern nőkről szóló véleményéről?

Figyelt kérdés

"A randiguru szerint az emberi történelemben a nők sosem voltak szabadabbak még, mégis boldogtalanabbak most, mint valaha – ebből is látszik, hogy őket bizony vezetni kell. Verdiktjei egy idő után kiszámíthatóak, típusokba rendeződnek.


- A legtöbb nő ma királylánynak és/vagy főnöknek képzeli magát a bő fél évszázados médiapropaganda miatt, pedig a valóságban csak ilyen-olyan termékeket próbálnak rájuk tukmálni ezekkel a szuggesztív fedősztorikkal. A modern feminizmus szimpla átverés, egy marketingtrükk.


- A túlfújt énkép miatt átlagos nők tömegei álmodoznak arról, hogy egyszer trófeafeleségek lesznek. Bontott, használt és sérült árut kívánnak exkluzív csúcsmodellként beárazni. S mivel alapból főnyereménynek tartják magukat (csupán azért, mert történetesen élve születtek), a rendes, dolgos átlagférfit lenézik, mondván, ő „nem elég jó” nekik.


-A szexről a nő dönt, az elköteleződésről viszont a férfi, mert a házasság nagyon drága mulatság. Míg a nőt teljesen jogosan érdekelheti a férfi pénze, hiszen neki is juthat belőle – ez fordítva életszerűtlen, a nő pénzéből a férfi nem kaphat.


-Következésképpen egy férfi a nő diplomáira és karrierjére is magasról tesz, a randipiacon ezek gyakorlatilag értéktelen portékák.


-Nincs gond a karrieristákkal, de aki a tanulmányaira vagy a munkahelyi előmenetelére fókuszál szülőképes korában, később ne lepődjön meg, ha egy stabil egzisztenciájú férfi nem veszélyeztetett terhesség keretében próbál utódokat hagyni a világra. Aki lemarad, kimarad. Legtöbbször a nők egyébként is a szimpla munkát nevezik karriernek, így hitegetik magukat, hogy igenis volt értelme a családalapítás halogatásának.


-A nagyszüleink is csalták egymást, de mi erről csak a temetésük után értesültünk, mert régen még helyén voltak a prioritások, és tudták, hogy mi a diszkréció és az összetartás. A félrelépés nem törvényszerű, de előfordulhat, és felnőttként kell reagálni rá."


Forrás: [link]


2023. márc. 31. 10:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
100%

12, nem is állítottam, hog yincel lenne. Azt állítottam, hogy sikertelen a nők terén.

Te elfogadnál pénzügyi tanácsokat olyan embertől, akiről tudod, hogy rendszerint elbukja a befektetéseit?

NA, és elfogadnál egy olyan embertől nőkre ovnatkozó tanácsokat, akinek két házassága is tönkrement?

2023. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
31%

Nőként azt gondolom, van benne igazság de a nők zöme úgyse próbal elgondolkozni a mondandón.


"Régen" működött minden, most meg lathatóan nem.


A nagyszüleink falun laktak állatokat tartottak, a férfiak kint dolgoztak a nők bent, kit zavar komolyan hogy a férj elé rakta az ételt a feleség és kiszolgalta??? Dolgozott eleget.


Ma nyilván más, ahol panel van ott nem támogatom hogy a pasi munka után bedőljön a sörrel, de falun vidéken ez még más. Én simán odarakom a párom elé a kaját mert kevesebbet dolgozom, ő meg hegeszt, betonoz amit én nem tudok, mikor mi adódik, családiban kerttel mindig van vmi. Úgyhogy ez a része attól is függ hol, hogy élnek.


Elnyomva sosem éreztem magam, ugyanannyit keresek mint a ffi kollégák, karrierre soha nem vágytam. Tökéletesen megfelel a kis "egyszerű" életem.

2023. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 A kérdező kommentje:

#13


Nyilván nem, nem fogadnék el.


De nem is állítottam, hogy amit mondott, az mindenkire igaz, ezt leírtam egy korábbi kommentben.

Viszont szerintem létező problémákat vetett fel, beletrafált olyan dolgokba, ami számos emberre igazak.


De azért írtam ki a kérdést, hogy elemezzük, együtt gondolkodjunk róla.

2023. márc. 31. 11:41
 14/76 anonim ***** válasza:
96%

"az emberi történelemben a nők sosem voltak szabadabbak még, mégis boldogtalanabbak most, mint valaha" - ezt mire alapozva mondja? Végzett kutatásokat a témában? Honnan tudja, hogy a nők régen mennyire voltak boldogtalanok? Hallottatok a hisztéria nevű betegségről, amit a 19-20. század fordulóján Freud állapított meg nőknél? Azóta kiderítették, hogy a nők elnyomása okozta ezeket a pszichotikus tüneteket. Ma már nem is létezik a betegség (nem azonos a hisztrionikus személyiségzavarral).

Szóval ennyit arról, hogy régen mennyire boldogok is voltak a nők. Maximum nem tudták, hogy lehetnének akár boldogok is! Nem vagyok benne biztos, hogy anno, ha anyagilag függetlenek lehettek volna, akkor nem választotta volna-e sok nő a szingli életmódot.

Eleve nem bírom ezeket a youtube megmondóembereket, akik elő akarják írni, hogy mások hogyan éljenek.

2023. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
100%

16+1:

Az említett "hisztéria" betegséget úgy kezelték, hogy a "szakorvos" egy dildóval orgazmust csinált a nőnek. Ezt "akkut hisztérikus roham"ként hívták akkoriban, ami után a páciens megnyugszik egy időre és tünetmentessé válik ahisztériája:D

Nevetséges, de ez volt a tudomány 100-150 éve:D A női orgazmus egy orvosi kezelés eredménye volt és valójában egy epilepsziás rohammal tartották egenértékűnek:D


Szóval pl a szexuális élet terén egyértelműen sehol nem voltak a nők régen, kizárt, hogy kielégítőnek tartsák azt. Max nem tudták, hogy lehet olyan is, hogy jó, elfogaták, hogy a szex egy szükséges rossz a házasságban és annyi.

2023. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
100%

"- A túlfújt énkép miatt átlagos nők tömegei álmodoznak arról, hogy egyszer trófeafeleségek lesznek. Bontott, használt és sérült árut kívánnak exkluzív csúcsmodellként beárazni. S mivel alapból főnyereménynek tartják magukat (csupán azért, mert történetesen élve születtek), a rendes, dolgos átlagférfit lenézik, mondván, ő „nem elég jó” nekik."


Hát én elég sok nőt ismerek, de erre nagoyn kevés jelet láttam utalni.

A legtöbb női ismerősöm pont, hogy önállóan kereső, fügetlen akar lenni, és rendre keményen meg is dolgoznak érte. Ez a trófeabaromság meg... pfff:D

Persze, nem állítom, hogy az én 20 és 30 közötti, felső-középosztálybeli buborékom lenne a reprezentatív a nőkre nézve, ugyanakkor kétlem, hogy egy 50es kiégett fószer mindenféle rendes kutatás nélkül tisztábban látna a témában.

2023. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 A kérdező kommentje:

Jó, meggyőztetek arról, hogy amit a nők boldogtalanságáról mondott, tévedés.

Nehéz vitába szállni azzal, amit ezzel kapcsolatban írtok.


Kíváncsi lennék, hogy a több állítását hogyan látjátok.

2023. márc. 31. 11:55
 18/76 anonim ***** válasza:
100%
17-es - pontosan. Azért, mert nem tudom, hogy akár élhetnék jobban is és be van adva, hogy ez van, ennyi jár, az nem jelenti azt, hogy boldog vagyok. Az emberek régen nem váltak, mert a válás társadalmilag sokkal elítéltebb volt, plusz a nők anyagilag ki voltak szolgáltatva, gyakorlatilag nem tudták volna fenntartani magukat és a gyerekeiket. Ergo régebben jobban működtek a házasságok? Fenéket! Ahogy itt írta is valaki, a nők szépen megmérgezték a férjeiket, vagy saját magukat, a családok hemzsegtek az erőszaktól. Én ebbe a boldog békeidőbe nem vágyok vissza, köszi. És természetesen volt és van kivétel, mint mindig. Az én nagyszüleim is szépen éltek, a másik nagyszüleim meg nem éltek szépen. Nincs erre jó megoldás, és aki mást mond, az át akar verni.
2023. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 A kérdező kommentje:

#18,


Na ezzel viszont már vitába szállnék.

Manapság számos átlagos nő feltehetően tényleg többre tartja magát, mint amennyit valójában ér.

Az én párom, még reálisan gondolkodik, mert ki meri mondani, hogy ő nem egy fullos nő.

Ezzel szemben viszont számos átlagos nő tényleg főnyereménynek tarthatja magát, aminek az oka a közösségi médiában való szereplésük. Ha kitesznek egy merész képet az instagramra, és jönnek a kanos pasik kommentjei, akkor az átlag nő tényleg elhiheti, hogy ő jól néz ki, és többet ér.

A National Geographic magazin ha jól emlékszem foglalkozott is ezzel a témával, mármint, hogy a modern időkben a szépséget újradefiniálják a közösségi média miatt.

2023. márc. 31. 12:01
 20/76 A kérdező kommentje:

Egyébként meg nincs baj azzal, ha valakinek önbizalma van. Akkor van baj, ha az önbizalomból egoizmus lesz. Még egy Victoria's Secret modellnél is taszító, ha beképzelt a testi adottságai miatt. Ha ez így van, akkor egy átlagosabb nőnél meg kifejezetten irreális, és komolytalan, ha egós, a nem létező adottságai miatt.

Kevin talán erre akart utalni.

2023. márc. 31. 12:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!