Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Kevin Samuels-ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok Kevin Samuels-nek a modern nőkről szóló véleményéről?

Figyelt kérdés

"A randiguru szerint az emberi történelemben a nők sosem voltak szabadabbak még, mégis boldogtalanabbak most, mint valaha – ebből is látszik, hogy őket bizony vezetni kell. Verdiktjei egy idő után kiszámíthatóak, típusokba rendeződnek.


- A legtöbb nő ma királylánynak és/vagy főnöknek képzeli magát a bő fél évszázados médiapropaganda miatt, pedig a valóságban csak ilyen-olyan termékeket próbálnak rájuk tukmálni ezekkel a szuggesztív fedősztorikkal. A modern feminizmus szimpla átverés, egy marketingtrükk.


- A túlfújt énkép miatt átlagos nők tömegei álmodoznak arról, hogy egyszer trófeafeleségek lesznek. Bontott, használt és sérült árut kívánnak exkluzív csúcsmodellként beárazni. S mivel alapból főnyereménynek tartják magukat (csupán azért, mert történetesen élve születtek), a rendes, dolgos átlagférfit lenézik, mondván, ő „nem elég jó” nekik.


-A szexről a nő dönt, az elköteleződésről viszont a férfi, mert a házasság nagyon drága mulatság. Míg a nőt teljesen jogosan érdekelheti a férfi pénze, hiszen neki is juthat belőle – ez fordítva életszerűtlen, a nő pénzéből a férfi nem kaphat.


-Következésképpen egy férfi a nő diplomáira és karrierjére is magasról tesz, a randipiacon ezek gyakorlatilag értéktelen portékák.


-Nincs gond a karrieristákkal, de aki a tanulmányaira vagy a munkahelyi előmenetelére fókuszál szülőképes korában, később ne lepődjön meg, ha egy stabil egzisztenciájú férfi nem veszélyeztetett terhesség keretében próbál utódokat hagyni a világra. Aki lemarad, kimarad. Legtöbbször a nők egyébként is a szimpla munkát nevezik karriernek, így hitegetik magukat, hogy igenis volt értelme a családalapítás halogatásának.


-A nagyszüleink is csalták egymást, de mi erről csak a temetésük után értesültünk, mert régen még helyén voltak a prioritások, és tudták, hogy mi a diszkréció és az összetartás. A félrelépés nem törvényszerű, de előfordulhat, és felnőttként kell reagálni rá."


Forrás: [link]


2023. márc. 31. 10:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
92%

Arandiguru szerint az emberi történelemben a nők sosem voltak szabadabbak még, mégis boldogtalanabbak most, mint valaha – ebből is látszik, hogy őket bizony vezetni kell. Verdiktjei egy idő után kiszámíthatóak, típusokba rendeződnek.❌❌

● Pf. Koszonom, nekem biztosan jobb egyedul, mint egy hozzádhasonló szarkupaccal. Gondolom a pénzkeresésből vegyem ki a részem, de te a házimunkábol nem. Az a nődóga



- A legtöbb nő ma királylánynak és/vagy főnöknek képzeli magát a bő fél évszázados médiapropaganda miatt, pedig a valóságban csak ilyen-olyan termékeket próbálnak rájuk tukmálni ezekkel a szuggesztív fedősztorikkal. A modern feminizmus szimpla átverés, egy marketingtrükk.

❌❌

Koszonom! El tudom donteni, hogy mire van szuksegem! Ha egy reklámban látok egy wellnes hetvege ajanlatot pl., akkor valóban a reklám miatt látom, ott tetszik meg, de amikor elmegyek, le se szarom, hogy ki ajánlotta/hol láttam, jól érzem magamat ott


❎❎

- A túlfújt énkép miatt átlagos FÉRFIAK tömegei álmodoznak arról, hogy egyszer trófeafeleségÜK lesz. Bontott, használt és sérült árut kívánnak exkluzív csúcsmodellként beárazni. S mivel alapból főnyereménynek tartják magukat "NEKEMALANYIJOGONJÁRANŐ (csupán azért, mert történetesen FÉRFINAK születtek), a rendes, dolgos átlagNŐKET lenézik, mondván, ő „nem elég jó” nekik.

❎❎



-A szexről a nő dönt, az elköteleződésről viszont a férfi, mert a házasság nagyon drága mulatság. Míg a nőt teljesen jogosan érdekelheti a férfi pénze, hiszen neki is juthat belőle – ez fordítva életszerűtlen, a nő pénzéből a férfi nem kaphat.

❌❌ Nincs olyan ismerösöm, ahol a nő nem dolgozik, de a férfi igen!

De gondolom, fel vagy haborodva, hogy a nők nem b*sznak mindenkivel kotelezően.

A házasságból, soha nem a nők profitálnak, hanem mindig a férfiak!


-Következésképpen egy férfi a nő diplomáira és karrierjére is magasról tesz, a randipiacon ezek gyakorlatilag értéktelen portékák.

❌❌ Ki nem szarja le? Magamért tanultam, azért, hogy megfelelő életszinvonalon eltartsam magamat, és ne legyek kiszolgáltatva valami seggfejnek. Hozza teszem a magyar pasik nagy része még erre sem jo🤣, mert képtelen annyi pénzt keresni, hogy egyáltalán kiszolgáltatva legyek valakinek.... ez a bekezdes magyar viszonylatban értelmetlen



-Nincs gond a karrieristákkal, de aki a tanulmányaira vagy a munkahelyi előmenetelére fókuszál szülőképes korában, később ne lepődjön meg, ha egy stabil egzisztenciájú férfi nem veszélyeztetett terhesség keretében próbál utódokat hagyni a világra. Aki lemarad, kimarad. Legtöbbször a nők egyébként is a szimpla munkát nevezik karriernek, így hitegetik magukat, hogy igenis volt értelme a családalapítás halogatásának.

❌❌❌❌❌ Eeeez igen a k*rvaanyád! 🖕🖕🖕

Most akkor...ha nem épitek karriert, és hamar szülök, akkor goldigger vagyok, (mert akkor ugye biztos egzisztenciával rendelkező pasit kell választanom), és ki vagyok szolgáltatva, és mérszülökolyanfiatalon! Ha nem szülök, akkor meg karrierista vagyok, és milyen már, hogy előbb tanultam, és nem tudtam egyszerre szédületes karriert épiteni, diplomázni, közben pedig gyereket szülni, gyerekkel foglalkozni, na és persze a házimunkával, mikozben tokéletes a kulsöm, és naponta kétszer a bokához csapni a fülemet, mosollyal a pofámon! Hogyne bzdmeg!

🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕



-A nagyszüleink is csalták egymást, de mi erről csak a temetésük után értesültünk, mert régen még helyén voltak a prioritások, és tudták, hogy mi a diszkréció és az összetartás. A félrelépés nem törvényszerű, de előfordulhat, és felnőttként kell reagálni rá.

❌❌❌❌

Az a felnőttként reagálás, hogy elnézem, hogy félrebaszik a férjem?

Régen tudták mit kell ilyenkor tenni! Mit gondolsz, miért halt meg annyi férfi?


Tehát, ha jól értem, a tökeletes nő:

Kuss a neve, mindig azt csinálja amit a férje mondd, egyszerre van szédületes karriere 20 évesen, miközben szül egy gyereket, diplomázik, stb., kiszolgálja urát...a félrekúrás pedig néha ok?


Ha ezt a pasik tényleg így gondolják, (én férjnél vagyok, és ilyen tipusu pasikról, szerencsére csak hallomásból tudok) akkor tényleg csodálkoztok azon, hogy a nők inkább vannak egyedül?

De nagyon komolyan kérdezem!

2023. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
91%
Halistennek a ferfiak sem egyenloek az itt vergodo, nogyulolo incelekkel.
2023. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
91%

Már az első mondatnál csak annyit kérdeznék, hogy forrás? Ezt a megállapítást milyen felmerésekre alapozza? Kikre igaz? A világ minden nőjére? Csak a nyugati társadalom nőire? Mire gondolt a költő?

A többin meg majd elgondolkozom ha ez megvan. De random fszságokat beszélni én is tudok. Márpedig amíg nem mutat kvantitatív eredményeket amik az állítását támasztják alá, addig ez csak random fszság. Ennyi erővel olvass horoszkópot, az is kb hasonlóan tudományos. De tudjuk, hogy a frusztrált emberek nem a logika és a tények mentén gondolkoznak.

2023. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
87%

#71 Köszönöm szépen, nagyon jól szórakoztam az írásodon.Olyan jót röhögtem!😂

Mindenben igazad van, szépen összefoglaltad.Én mondjuk ennyi időt nem szántam erre a gyökérre, de tőled köszi, szuper jó volt.

2023. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
74%

74

Nem tudok aludni 🤣🤣🤣 és az összes barátnőm külföldön él.

2023. ápr. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
100%

71...ez kva nagy 😅😅.

De teljesen egyetértek.

N 31

2023. ápr. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!