Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Kevin Samuels-ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok Kevin Samuels-nek a modern nőkről szóló véleményéről?

Figyelt kérdés

"A randiguru szerint az emberi történelemben a nők sosem voltak szabadabbak még, mégis boldogtalanabbak most, mint valaha – ebből is látszik, hogy őket bizony vezetni kell. Verdiktjei egy idő után kiszámíthatóak, típusokba rendeződnek.


- A legtöbb nő ma királylánynak és/vagy főnöknek képzeli magát a bő fél évszázados médiapropaganda miatt, pedig a valóságban csak ilyen-olyan termékeket próbálnak rájuk tukmálni ezekkel a szuggesztív fedősztorikkal. A modern feminizmus szimpla átverés, egy marketingtrükk.


- A túlfújt énkép miatt átlagos nők tömegei álmodoznak arról, hogy egyszer trófeafeleségek lesznek. Bontott, használt és sérült árut kívánnak exkluzív csúcsmodellként beárazni. S mivel alapból főnyereménynek tartják magukat (csupán azért, mert történetesen élve születtek), a rendes, dolgos átlagférfit lenézik, mondván, ő „nem elég jó” nekik.


-A szexről a nő dönt, az elköteleződésről viszont a férfi, mert a házasság nagyon drága mulatság. Míg a nőt teljesen jogosan érdekelheti a férfi pénze, hiszen neki is juthat belőle – ez fordítva életszerűtlen, a nő pénzéből a férfi nem kaphat.


-Következésképpen egy férfi a nő diplomáira és karrierjére is magasról tesz, a randipiacon ezek gyakorlatilag értéktelen portékák.


-Nincs gond a karrieristákkal, de aki a tanulmányaira vagy a munkahelyi előmenetelére fókuszál szülőképes korában, később ne lepődjön meg, ha egy stabil egzisztenciájú férfi nem veszélyeztetett terhesség keretében próbál utódokat hagyni a világra. Aki lemarad, kimarad. Legtöbbször a nők egyébként is a szimpla munkát nevezik karriernek, így hitegetik magukat, hogy igenis volt értelme a családalapítás halogatásának.


-A nagyszüleink is csalták egymást, de mi erről csak a temetésük után értesültünk, mert régen még helyén voltak a prioritások, és tudták, hogy mi a diszkréció és az összetartás. A félrelépés nem törvényszerű, de előfordulhat, és felnőttként kell reagálni rá."


Forrás: [link]


2023. márc. 31. 10:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, nagyon kíváncsi lennék a barátnődre, aki szerinted még legalább tudja, hol a helye. Meg a párkapcsolati dinamikátokra.
2023. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ezek a fogalmak, hogy átlagos, meg többet ér emberek esetében értelmezhetetlen. Ki mondja meg, hogy mi az átlagos? Ha levágatom a hajam és felszedek 5 kg-t, akkor máris átlag alatti leszek. Ha lefogyok 3 kg-t és profin kisminkelnek, akkor meg bőven átlag feletti. Elmond ez bármit is az emberről? Semmit. A közösségi média lájkolások sem. Attól még, hogy valakinek jól esik, ha egy-egy képére pozitív visszajelzéseket kap, nem hinném, hogy ettől már megnő az arca. Biztos ilyen is van. De ez az egész cikk, amit idézett a kérdező, egy merő általánosítás. Eleve azt, hogy a nők ilyenek, meg olyanok, utálom. Mert nagyon sok félék lehetnek a nők és a férfiak is.

Továbbá, a közösségi médiában a férfiak is ott vannak és ők is ugyanúgy posztolgatnak. Akkor rájuk ugyanolyan torzító hatással van ez a téma.

Szóval én nem látom, hogy a jóember egyetlen állítását is el lehetne igazságként fogadni. Provokálni akar, hogy nagyobb legyen a látogatottsága az oldalának. Vagy ő már nem, mert meghalt. De az összes ilyen megmondóember ezzel operál. Az sem baj, ha szidják, csak hozza a látogatottságot a youtube videóinak.

2023. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
63%

#32 Ne legyél már ennyire buta.


Aki átlag alatti, az nem átlagos, mert elmarad az átlagos szintjétől.


Az átlagos egyedül, aki átlagos.


Az átlag feletti sem átlagos, mert az már meghaladja az átlagos szintjét.


Ennyi erővel ezen idióta okfejtésed alapján a világon minden csak átlagos, mivel az teljesen szart és a kiválót is oda sorolod.Holott az átlagos az pont a két véglet közt van fél úton.

2023. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
94%

28, arról beszélsz, hogy ha történne egy változás, akkor az átlagosok értéke az eredetire esne vissza.

De nem törétnik. Így kijelenthető, hogy az értékük magas és ennyi.

Egy termék árát sem az alapján fizeted meg, hogy mennyit érhetne más körülmények között, hanem az alapján, amennyibe kerül és kész.

2023. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
100%

#36 Meg azt is tegyük hozzá, hogy az átlagosból van a legtöbb a világon.Mindenből, minden tekintetben a szélsőségek azok, amik ritkábbak.Nem véletlen szélsőség a neve.


Egyébként ezt már kutátással is bizonyították, hogy az emberek az úgynevezett "átlagos" arcokhoz vonzódnak leginkább.


Pont így, ahogy írod, nagy az átlagosra a kereslet, mivel amúgy is a legtöbb ember átlagos.

2023. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj csak, ha minden ennyire rendben lenne otthon nálad a kapcsolatotokban, ha ennyire meg lennél elégedve a saját pároddal, akkor nem nyitogatnál ilyen kérdéseket! 😉👍
2023. márc. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
96%
#38-as -ez aztán a nagy semmitmondó bullshit. Igen, vannak mindenféle emberek. Ennyi.
2023. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 A kérdező kommentje:

"Pont így, ahogy írod, nagy az átlagosra a kereslet, mivel amúgy is a legtöbb ember átlagos."


Szerintem kicsit félreértetted, amit írtam, de mindegy.



De akkor rövidebben:

Átlagos emberek között is többféle van. Van, aki igényes. De amikor egy mikor egy túlsúlyos ember mutogatja magát a kamera előtt lengébb ruhában, és még el is hiszi, hogy ő jól néz mi, az nagyon gáz. Egyrészt baromi egészségtelen, amit majd ő is megtapasztal, ha kialakul nála a cukorbetegség.

Az ilyen emberre két okból lehet kereslet - ha pl. egy nőről van szó, és most a fatfanokat ne számítsuk ide:

- nevetnek rajta, ezért követik be.

- annyira el vannak keresedve, és szexuálisan ki vannak éhezbe, hogy már vele is megelégednének, ezért privátokkal bombázzák.


És itt említem meg azt, amit egy korábbi kommentben már mondtam, hogy a szebbek általában közvetlenebbek.

De ezt sokan nem tudják. Tehát a kereslet rájuk egy téveszméből fakad...

Ez nem ugyanaz, mint amikor Edison feltalálta a villanykörtét, és lett rá kereslet, mivel az valóban értékes volt...

2023. márc. 31. 13:24
 39/76 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek az előttem szólókkal. Én is úgy érzem, kérdezőnél valami nem kerek. Talán kicsit próbálja eltalálni a válaszolók szája ízét...
2023. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
94%
Én már tkp nem is értem, hogy mi a kérdés, mert a kérdező már teljesen ellentmond önmagának és az idézett mondatoknak is. Szerintem itt érdemes is lezárni a vitát.
2023. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!