Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a "tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a "tudom hol a helyem" féle hozzáállásról?

Figyelt kérdés
Ugyanezt mondják másnak is, hogy tudd hol a helyed, hogyha olyan embert akarsz társadnak aki tetszik azért tenni kell. Jó hozzáállás ez?
2023. ápr. 1. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért tartom baromságnak, mert ez egy "önszabályozó" dolog: mindenki annál próbálkozik, akinél akar, aztán idővel összeáll neki a kép arról, hogy kivel van egy súlycsoportban. Akinek nem esik le, az meg nyugodtan ácsingózzon felőlem fényévekkel jobb nőkre/férfiakra, egyedül az ő problémája 🤷‍♀️
2023. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanezt mondják másnak is, hogy tudd hol a helyed, hogyha olyan embert akarsz társadnak aki tetszik azért tenni kell. Jó hozzáállás ez?"


Őszintén... nemegészen értem ezt a mondatot:D

A "tudd hol a helyed" felszólítás egy kalap szar, senkinek semmi köze ahhoz, hogy kinél próbálkozik az ember. Legrosszabb esetben felsül. Egyel jobb esetben felsül és tanul belőle.


Viszont az tök igaz, hogy ha össze akarsz jönni valakivel aki tetszik, azért tenned kell. Mindig, minden körülmények között.

De ez a két mondás hogy jön össze?

2023. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a hozzáállásom. Ezért nem próbálkozom olyan férfinél, aki bár nagyon tetszik, de külső tekintetében is fölöttem áll és fiatalabb is nálam 8 évvel. Már úgy lemondtam a vele történő megismerkedésről/randiról, hogy meg se próbáltam.
2023. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából így van. Igen.
2023. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy helyes.

Nem fogok ismerkedni gazdag, nagyon jóképű férfiakkal, mert figyelembe se vennének, de ha mégis, akkor is tudom, hogy semmi keresnivalóm nincs mellettük.

2023. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tartom helyesnek és kapitalista agymosás ez a hozzáállás, de majd később kifejtem miért.
2023. ápr. 1. 16:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Oké, várjuk! :)
2023. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fejtsed, kíváncsi vagyok.
2023. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

6

Tök mindegy, hogy te mit tartasz helyesnek. Pl. egy csinos, fiatal doktornőnél semmi esélye egy tanulatlan, suttyó, ronda pasinak.

2023. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ronda, csóró pasi bomba nőt akar újabb felvonása.
2023. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!