Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben bejöhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben bejöhetek neki ezért tette?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel bejöttünk egymásnak képek alapján.

Meg is beszéltünk egy találkozót, ami nem randi volt (direkt sima talit beszéltünk meg).

Elvoltunk, én nagyon jól éreztem vele magam.

Bementünk egy kisebb boltba és venni akartam inni valót, majd ő fizette ki.

Nem egy pénzes ember, csak nem tudom hogy most ez egy olyan dolog hogy kedvességből tehette vagy szimplán személyesen is bejöhetek neki, csak nem mert lépni?


Bocsi ha hülyeség ez a kérdés, csak érdekel, mert randin kívül még nem vett más nekem semmit.


2023. ápr. 1. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben ha nem jön be a csaj, én nem fizetném ki neki. Ő akart vneni valamit, miér tén fizessem ki? Hát azért, mert kedveskedni akarok.

Szóval veheted pozitív jelnek.

2023. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Csak nem tudtam hogy most ez tőle kedvesség akart-e lenni, de így mostmár tudom.

2023. ápr. 1. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!