Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jelent valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Múlt héten kétszer is együtt mentünk suliba azzal a fiúval, aki tetszik. Amikor megérkeztünk az egyik osztálytársunk megkérdezte, hogy együtt jöttetek? Egymásra néztünk és mosolyogva válaszoltunk, hogy igen, a következő reggel megint megkérdezte, hogy együtt jöttetek? Erre már nem válaszoltunk, ő csak mosolygott és lesütötte a szemét. L/22
2023. ápr. 11. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Tudja, hogy dugtok, és valószínűleg már mindenkinek elmondta. :)
2023. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmi nincs közöttünk. Csak nekem tetszik a srác, azt sem tudom, hogy én tetszem-e neki egyáltalán.
2023. ápr. 11. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:
De aranyos :)
2023. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
22 évesen még suliba jársz?😂
2023. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 sikerült megragadnod a lényeget... Nem az a fontos, hogy fősulira járok és, hogy hogyan nevezem a velem egy képzésre járókat, hanem arra vagyok kíváncsi, hogy, ahogyan reagált a kérdésre az jelent-e valamit vagy sem.🙂
2023. ápr. 11. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Fax tudja. De biztos nem 12 vagy?
2023. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!