Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha az exem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha az exem azt látja, hogy jobban élek nélküle, akkor hiányolni fog?

Figyelt kérdés
Mármint az volt a baja, hogy szerinte lusta vagyok és link, egyéb problémáink nem voltak, de azóta összeszedtem már magamat, rendben van az életem.
2023. ápr. 19. 02:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Mit számít?
2023. ápr. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Mennyi ideje történt a szakítás? Melyik fél vagy a történetben? Hány évesek vagytok?


Mennyi ideje költöztetek külön - milyen távolságra vagytok egymástól - és milyen munkátok van?


Jövedelemkülönbség miatti gond volt köztetek?

2023. ápr. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem pont szard le, hogy a hülye eyed mit gondol. Kicsit jobbat érdemelsz már nála, nem?
2023. ápr. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már csak ex, akkor valószínűleg már nem is fog tudni róla, mert nem érdekli. Koncentrálj inkább a változásodra és a következő kapcsolatra!
2023. ápr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

N

2023. ápr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Magad miatt elj jobban.
2023. ápr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az aki hiányolod őt, nem ő téged.
2023. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt kérdezed, akkor még mindig inkább ő hiányzik neked, mint fordítva. Ne foglalkozz vele mit gondol / hisz / érez. Éld az életed.
2023. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem élsz jobban nélküle, mert még most is miatta csinálsz dolgokat 🤡
2023. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem miatta csinálom, csak volt egy rosszabb időszakom a kapcsolat utolsó szakaszában, amikor semminek nem láttam semmi értelmét, előtte is normális voltam. Aztán összeszedtem magamat megint, találtam egy jobb munkát is, mint ami eddig volt, járok egy tanfolyamra, hogy tudjak majd előrelépni, satöbbi.

Nyilván nekem hiányzik, különben nem érdekelne. :D Tudhat róla, ha akarom, hogy tudjon róla, barátok maradtunk kb. minden social media platformon, szóval elég lenne kiposztolnom ezt-azt. Tudom, gyerekesen hangzik😂 De ettől függetlenül is kiposztolhatok bármikor egy sikeres vizsgát vagy akármit, amire büszke vagyok.

2023. ápr. 19. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!