Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy nagyon tetszett nektek valaki, de valamiért nem kezdeményeztetek nála és?

Figyelt kérdés

Évekkel később kiderült, hogy neki is nagyon bejöttetek? Mi volt a sztoritok? Miért nem kezdeményezett egyikőtök sem? Hogy derült sok év múlva ki, hogy kölcsönös volt a vonzalom?

Nagyon hálás lennék, ha megosztanátok a történeteteket.:)


2023. ápr. 22. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Volt ilyen, a vége az lett, hogy emiatt inkább nem beszélgettem többet vele, mert mindig erre emlékeztetett. Szerintem kellemetlen az ilyen szituáció.
2023. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%

Volt más pasim, neki női, nem volt élethalál kérdés az, hogy egymás után kajtassunk.

Mindketten jók vagyunk a "piacon".

A jo nő és jó psi styl.

Tinin összegabalyodtunk ugyan ő nem bízott bennem en se benne igy nem is akartunk többet egymástól soha. Aztán 30 felett elővettem mert szakítottam és kellett vki vigasztalni, ő meg szivesen vállalta ezt a szerepet több mint 10 év mulva(majdnem 20 év múlva:)) már attll kezdve hogy felhivtam és aznap találkoztunk is aznaltól együtt is járunk. Ő is épp akkor szakított csak ő talalka elott 2 hónappal én meg fél nappal..:D

Fergetegesen indult az egész. Milliót beszéltünk, egymásra voltunk kattanva, szórakoztunk pörögtünk, hatalmas kémia, mondta is hogy tinin érzett csak utoljára ekkora szerelmet:)

De az exem is hasonlót mondott az elején, ő azt mondta ő már nem is hitte azt hogy ő még tud szerelmes lenni elkélesztő amit kihozok belőle.

Mondjuk én ezekben a bődületes viharszerelmekben már nem hiszek de megélem, ne maradjon ki, jó érzés de kétlem hogy tartós is.

2023. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
*De tenyleg mintha most élnénk megint a tinikorunkat. Millio zene buli, feldob a levegőbe, csikizőzünk, imádat van:)
2023. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Mire fény derült rá, már menyasszonya volt, az esküvőjére készült, szóval ezt elengedtük. Nem gondolom, hogy nekem kellett volna kezdeményezni.
2023. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Úgy hogy később láttam, hogy másik fiúval járt. Így kerültem nagy ívből, olyan érzésem volt, mintha játszmázik velem.
2023. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Mástól tudtam meg, hogy tetszettem neki én is.

Azért nem kezdeményeztem nála, mert fiatalabb 7 évvel, mint én, valamint gyermektelen és egy kollégám. Így nekem elvált, 2 gyermekes nőként esélyem sem lett volna szerintem nála komoly kapcsolatra, a lazában meg nem hiszek. 40 felett már megfontoltabb vagyok.

2023. ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem kezdeményeznék soha, mert ha egyszer tetszem neki, akkor tegye meg ő, jó persze utalgatok (akaratlanul) is, de ha egyszer nem veszi az adást, vagy nem vagyok a radarján, akkor tovább lépek.
2023. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Több személy esetén is. Tudom, hogy a személyiségem miatt jobb, hogy sosem kezdeményeztem senkinél sem, mert csak átkozná a napot, hogy megismert az illető. (F)
2023. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8# honnan tudod ezt olyan biztosra?
2023. ápr. 22. 20:03
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
Lehet bantalmazó nárci. Azok is tudják már az első nap is, amikor a másik még gyanútlan, hogy vége lesz.
2023. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!