Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy nagyon tetszett nektek valaki, de valamiért nem kezdeményeztetek nála és?

Figyelt kérdés

Évekkel később kiderült, hogy neki is nagyon bejöttetek? Mi volt a sztoritok? Miért nem kezdeményezett egyikőtök sem? Hogy derült sok év múlva ki, hogy kölcsönös volt a vonzalom?

Nagyon hálás lennék, ha megosztanátok a történeteteket.:)


2023. ápr. 22. 18:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10# a nárcik nem tudják magukról, hogy azok, vagy nem érdekli őket. Nem fognak azzal törődni, hogy a másik mit érez, így nem nézik, hogy a másiknak jó lenne-e vele, vagy sem.
2023. ápr. 22. 20:13
 12/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom mennyire számít, de annó egyszer futottam bele hasonlóba, tini voltam még akkor.

Röviden, a srác évekig az akkori barátnőm után érdeklődött, de a lány minden alkalommal elutasította. Tetszett nekem, de határozottan nem voltam szerelmes belé. Sosem léptem felé.

Évekkel később sikerült beszélgetnünk, főleg arról hogy mi történt az évek alatt, kinek hogy alakult az élete. Kicsit nosztalgiázott is, és akkor árulta el hogy régen bejöttem neki, de sosem mert lépni felém, mert zárkózott voltam vele szemben.

Egyébként minden jót kívánok neki, de utólag örülök annak hogy nem lett semmi köztünk. Kicsit úgy érzem hogy "Ha nincs ló, jó a szamár is" esete állt fent nálunk, tehát részéről nem volt őszinte az érdeklődés, inkább valamifajta pótlék lettem volna. De nem hibáztathatom, tiniként sokan beleesnek ebbe, felnőttként sem kifejezetten ritka mondjuk.

2023. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12# köszi, ilyesmi válaszokat reméltem.:)
2023. ápr. 22. 20:40
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Nője volt, Nekem meg akkor nemrég hallt meg párom és túl se voltam még rajt. Időm se nagyon volt. Aztán összefutottunk rá kb 1 évre a többi alakult.
2023. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Huh én nem szeretnék olyan lenni akit kínjukban elővesznek a fiókból. Eszem ágában sincs régi történetekkel foglalkozni, és én sem húznék elő senkit a múltból, még búfelejtőnek sem. Ha valami nem teljesedett be az azért volt mert akkor is csak szamarak voltunk egymásnak a lovak mellett. Nem adnék ilyen történetnek új esélyt, hogy akkor sok év után legyünk egymásnak végre lovak..
2023. ápr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szinte csak ilyen volt 😒
2023. ápr. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Itt a tetszett valaki volt a kérdés és nem a szerelmes voltál e vagy probáltatok e és nem lett semmi...majd később lett között sok különbség van.

Nem tudom az én válaszom mindek lett lepontozva! Régebb óta ismerem, tetszett de nem kezdemenyeztem mert nője volt, nekem akkor még nem volt párom. Miután párom meghalt, neki akkor már nem volt meg a nője rá egy évre párom halála után köztünk el úgy ismerkedni.

2023. ápr. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!