Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem törlik le a barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem törlik le a barátságtalan, ellenségeskedő, személyeskedő válaszokat itt?

Figyelt kérdés
Születnek tök értelmes segítő válaszok itt, de a többségük kb. 85%uk nem az. Miért jó nekik vagy nektek akik ezt olvassák, hogy jobban belerugnak/belerugtok a másikba. Lehet a szólásszabadság mellett érvelni, de az nem fér bele, hogy másokat aláznak akik egyébként segítségre szorulnának. Ahhoz, hogy ez az oldal ne legyen egy pöcegödör és fellehessen tenni bármilyen kérdést amikre normális segítő válaszok jönnének, elég nagy tisztogatás kéne. Ezért ebben a kategóriában kérdezem, mert itt találom a legtöbb ellenségeskedő, személyeskedő válaszokat. Jelentettem már több ilyen választ néha a kérdéseimnél is, nem törölték.
2023. ápr. 23. 09:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jelentkezz az oldalon adminisztrátornak, és akkor te is felügyelheted és törölheted a kérdéseket vagy válaszokat.


ÉS minden gondod megoldódik.

2023. ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Megszűnne az oldal látogatottsága, ha minden ilyen törlésre kerülne.
2023. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


A kérdező kapott hideget-meleget, kritikát, segítőjellegű válaszokat is mégis fel van/volt dulva, mert senki nem ért vele egyet.

Jó, sok esetben tényleg durván válaszolunk egy páran, de amikor értetlen, csak a magáét fújja, sőt átvált személyeskedésbe, akkor én sem fogom vissza magam. Habár valljuk be a legtöbb kérdezőnek van valami baja nemhiába ír ki ide kérdést és ha egyszer így van, akkor miért vár el kedves, pátyolgatós, bólogatós válaszokat. Fejbekólintásra van szüksége és azt szép szavakkal a legtöbb esetben nem éri el. Kritikával, nyers vélemény megosztásával hamarrébb kijut a pöcegödörből, mert az eszében jár, hogy mit kapott, talán elgondolkodik, hogy hátha igazunk van.

2023. ápr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valamiben nincs egyetértés, különböznek a vélemények még nem kell törölni.

Hisz, akkor minden kategóriában egy oldalú hozzászólások maradnának.

Kultúráltan megírt válsz esetén nem kerül törlésre.

Ami érthető!

A másik ember válaszának elfogadás sokat segítene rajtad....ő másként gondolja, de ez nem baj...nem vagyunk egyformák....

2023. ápr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is érdekes ez a dolog.
2023. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
Eleve meg kellene szüntetni a pontozósdit, ez diszkriminál. A legtöbbször már ebből származnak a balhék, azaz egy szubjektív vélemény mitől jobb vagy rosszabb mint egy másik szubjektív vélemény? Aztán itt van a klikkesedés, egy kemény mag mondja meg mi az igazság, majd tőlük ered a lepontozás is. Probléma még az is, hogy a gyk ezen része erősen feminista. Mivel így már nem beszélhetünk függetlenségről, így kialakult egy valós és egy troll tábor, akik vagy komolyan, vagy heccből csinálják a műbalhékat. A legfőbb probléma viszont az, hogy 100 ember közül kb. 97 nem fogadja el a másik ember véleményét csak ha azonos az övével. Lepontoznak csak azért, mert vkinek a válasza lelki fájdalmat okoz, vagy irigységből, hiába adott korrekt választ! Hogy ilyen az oldal erről mindenki tehet!
2023. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint 6 letojom, ha lepontoznak, attól még megtartom a véleményem és bár nő vagyok egyáltalán nem vagyok a férfiak ellen. Annak adok igazat, akinek szerintem van nemtől függetlenül.

Igen vannak a "feministák" és vannak a hímsoviniszták, de azért vannak rajtuk kívül normális emberek is. Amúgy meg nem a pontozás dönti el, hogy a kérdező kire hallgat, hanem ő.

Nem egyszer és nem kétszer ért egyet azzal, aki le van pontozva, úgyhogy nem számít egyáltalán, hogy te pirosban, vagy zöldben villogsz.

2023. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez az internetnek egy ilyen bugyra. Vannak ennel durvabb helyek is. En inkabb a troll, ismetlodo kerdeseket torolnem, Balazska kreativitasa mar csak az ismetelgetesekben merul ki.
2023. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egy sima pontozasos lájk rendszer jobb lenne , ami olyan mint egy youtube hozzaszolasnal van , csak a pozitiv lajkokat latod , igy a legtobb lajk a legjobban elfogadott valaszt is jelzi.
2023. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A moderátorok is ugyanolyanok. Nekem egy kérdésem át is írták amolyan vidéki prolisra.
2023. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!