Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha a külsőtök miatt jön oda hozzátok egy pasi ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk leszólítana egy fiú és közben elmondaná, hogy nagyon csinosnak tart téged akkor mit gondolnál róla?

2023. ápr. 23. 13:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%
Az nem zavar, ha odajön, az már nagyon is zavar, ha nem megy el, amikor elmondom, hogy már van párom (ha pedig nem lenne, akkor szimplán nem érdeklődnék viszont).
2023. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
20%

A pasik többsége nem meri leszólítani a nőket, tehát a csajok többsége ilyen élményt nem él át, így erre a kérdésre nem is tudnak válaszolni. A pasijaikat baráti társaságokból, netről szedik össze.


Én viszont másabb vagyok, mint a többi pasi, ezért nagyobb rálátásom van erre a dologra, ugyanis ismerkedtem már utcán. Nem egyszer, nem kétszer. Úgy gondolom, hogy a teljesen nyílt stílus a magabiztos pasik szájából jól hangzik, és jól is eshet nekik. Ha viszont egy kis félénk a pasi, és úgy mondja, hogy bejön nekik a csaj, akkor ignorálják, más esetben kinevetik.

2023. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván ha odajön, tetszik neki a külsőm. De ha azzal nyit, hogy jól nézek ki, megyek-e vele randira, hát kösz, nem, nekem ehhez több kell, hogy valakivel elmenjek randizni. Beszélgessünk, legyen barátibb, tét nélkülibb a közeledés, lássuk meg, hogy egyáltalán érdekes-e a másik emberileg, utána majd romantikázunk vagy maradunk barátok.
2023. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
22%

Hozzá lehet szokni.

Ha nem tetszenék neki, nem jönne oda.

(az nem is pasi, aki nem a dugás miatt ismerkedik...)

2023. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
66%
Az esetek 100%-ában elküldtem még fiatalabb koromban az ilyet aki így lépett felém elsőre annó.
2023. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
16%
Ha tetszik a nonek akkor ugy is kuldi ha el ha kicsit hulye gyerek stilusa van a csavonak.
2023. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
18%
Ugy se küldi el#
2023. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem nem sokan fogják átérezni, de nálam ez úgy megy, hogy "nem látom a külsőd", amíg nem tudom, milyen ember vagy.


Ha látok egy filmet egy színésszel, amiben rosszat játszik, akkor rondának látom a színészt. Minden csúnya vonás fel lesz nagyítva. Kampósabbnak látom az orrát, halottabbnak a tekintetét, az egész feje ronda. De ha egy másik filmben egy jó karaktert játszik, sokkal szebbnek látom. Nem tűnik fel az orra, szép a mosolya, stb.


Ha valaki odalép hozzám az utcán, az negatívról kezd, mert amíg nem szólal meg, addig semleges. De ha megszólít, és a semmiből akar ismerkedni, csomó taszító dolgot tudok meg róla, amitől a külsejét is taszítónak látom. Ez akkor is így van, ha Brad Pitt az illető. Mindenkinek vannak ronda vonások az arcán, mindenki tud ronda lenni, ha rondán viselkedik.

2023. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
31%
Akkor neked mentalis betegseged van, mert naponta maskeppen latnad a parod..
2023. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
33%
Az emberek nem változnak naponta.
2023. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!