Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha a külsőtök miatt jön oda hozzátok egy pasi ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk leszólítana egy fiú és közben elmondaná, hogy nagyon csinosnak tart téged akkor mit gondolnál róla?

2023. ápr. 23. 13:26
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Igen
2023. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ha
2023. ápr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezen kívül még egy okból szokott odajönni hozzám idegen pasi. Hogy van-e egy kis apróm😂Akkor már inkább a külsőm miatt jöjjön. Nem is értem, hogy jöhetne más miatt. Látja a szememből, hogy milyen kis okos vagyok?🙄A külsőmön kívül SEMMIT nem tud rólam.
2023. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
46%

Megmondanám, hogy a párom is így gondolja.

De ha nem lennék foglalt, akkor továbbmennék és megmondanám, hogy nekem ez kevés az ismerkedéshez. Nem ismerkedem utcán úgy, hogy semmit nem tudok a másikról.

2023. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
53%
Engem jobban zavar az az anyázás, és hlyhazudósrbnc-ozás, amit 10/8 megkapok, miután közlöm vele, hogy bocs, van barátom.
2023. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!