Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy pont én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy pont én nem érek semmit sem?

Figyelt kérdés

Teljesen tisztában vagyok vele, hogy pont ilyen vagyok. Kb. az élet egyik területén se értem el semmit. Mindig is különbnek láttam a többi embert, mint saját magam. Iskolában is ki voltam közösítve, mindig én voltam az akit barátságban is átvágtak, ebből azt következtettem ki biztos nem vagyok szerethető, nem lehet bennem mit értékelni.

Most felnőttként sincs nagyobb sikerem, párkapcsolatban is átvágtak már, és látom hogy a többi velem egykorúnak mennyivel sikeresebb élete van az enyémnél.

Mások olyan ügyesek, és sosem szoronganak semmilyen helyzetben sem, én meg még felnőttként is.


2023. ápr. 24. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
ne izgulj, en se
2023. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt elsősorban az a baj, kérdező, hogy teljesen be vagy zárkózva a saját meggyőződéseid világába. Megfejelve mindezt egy irreális, karikatúrához hasonlóan életszerűtlen, merev, negatív énképpel.

Ezt csak és egyedül te bonthatod le.

2023. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal felnottkent ez termeszetes , de szembe kell nezned a felelmeiddel vagy ott ragadnak orokre es hatraltatni fognak a fejlodesben.
2023. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a gyerekkorod annyira bezavart, hogy elhitted, hogy nem érsz semmit. Hagytad, hogy azok nyerjenek, győzennek feletted, akik nem érnek semmit. Te azt hiszed, hogy mást nem csúfoltak, nem bántottak? Képzeld el, hogy engem is és még jó pár embert a vilagon. Csak annyi a különbség, hogy valaki átlép a múlton, nem hagyja, hogy az árnyékban ólálkodjon, mert tisztában van azzal, hogy igenis értékes és erős ember. Valakik, mint te meg elhiszi, hogy egy nagy 0. És mivel elhitted az szerint is cselekedsz, gondolkodsz és az emberek, akikkel kontaktusban vagy és olyan semmirekellőek ezt ki is használják. Normális ember általában nem foglalkozik veled, vagy jól viselkedik hozzád, csakis a gyökerek taposnak beléd. De addig míg abban a hiszemben vagy, hogy egy fabatkát nem érsz addig ez ígyis lesz. Nem fog sikerülni semmi az égvilágon, ebben biztos lehetsz, egyenesen vonzod a rosszat. Változtatni kellene a gondolkodásmódon, az életvitelen, pszichológus sem ártana, vagy olyan könyvek, amelyek lélek, elme felemelőek, akár valami sport, ami önbizalmat, egészséget ad, vagy meditáció, ami lelkileg segít.

Döntsd el, hogy hagyod, hogy a múlt irányítson, vagy kiszakadsz abból amiben vagy. Rajtad áll.

2023. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

minden társaságban, csoportban, kisebb közösségben van egy ilyen ember


Nálunk a családban én vagyok hasonlóképp....tesóm unokatesóim mind 10+ éve tartós kapcsolatban élnek a legtöbbjüknél gyerek is van (ez amúgy nekem nem kell) a legtöbb házas...lakást vettek építkeznek/tek...én kilógok a sorból.


7 kapcsolatom volt 7x költöztem el majd vissza haza ,


Talán munkahelyemmel nincs probléma.

2023. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert pont te nem ersz semmit mert te elhiszed ezt magadrol. Mindenki szorongott mar eleteben. Mindenki volt mar atvagva az eletben. En megertelek, szukseg van neha egy ilyen onsajnaltatos, panaszkodos kerdes kiirasara. Most, hogy megtetted, szedd ossze magad es xard le az egeszet magasrol. Ne meregesd az eleted a masokehoz. Eld a tiedet...senki nem fog meghalni helyetted.
2023. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony önbecsülés, önértékelés.

Menj el pszichológushoz, segíteni fog.

2023. ápr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!