Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinder letiltás után hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder letiltás után hogyan regisztrálhatnék újra?

Figyelt kérdés

Letiltás után tudtok valami módszert hogyan regisztrálhatnék újra?

Korábban letiltott a Tinder,majd nagyobb bevásárló központokban lehet venni 1000 Ft körül SIM kártyát. Ezt aktiváltam,de újra csak azzal utasított vissza a Tinder,hogy le vagyok tiltva. Ezután egy másik számmal is próbát tettem,de ugyanazt jelezte vissza.

Van valami tapasztalat hogy tiltás után hogyan lehetne újból Tinderezni?

Állítólag lehet írni nekik hogy oldják fel a tiltást,ez nem tudom hogy igaz-e,valamint a pontos címet sem tudom hogy kiknek kell írni



2023. ápr. 25. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem akkor engedett újra regisztrálni, mikor lecseréltem a telefonom. De gondolom, hogy nem a készülék számít, hanem a sim kártya, szóval nem értem, hogy másik számmal miért nem enged regisztrálni.
2023. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Várj 3 hónapot a próbálkozással, akkor törlődik nagyon sok felhasználói adatod (nem csak neked, hanem mindenkinek, aki törli a profilját). Akkor próbáld újra.


Meg amúgy több módon is lehet regisztrálni, a telefonszám cak az egyik. Lehet facebook profillal is például.

2023. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bannoltak? Akk kizart hogy valaha ujra regisztralj. En mindenhogy probaltam, uj email, laptoprol csinaltam, uj kepek, uj szam, kb fel ora es ismet tiltas 🤷‍♀️
2023. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyi eszed volt, hogy kibannoltattad magad, nem sajnállak.


A Tinder sem trollkodásra való - jóllehet elég gáz oldal, de na.

2023. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer engem is letiltottak, fogalmam sincs, hogy miért, semmi trollkodást nem csináltam. Vettem egy új telefont (nem emiatt) és az új számmal simán tudtam regisztrálni újra.
2023. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!