Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elnéznétek ezt egy férfinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnéznétek ezt egy férfinek, akivel még nem találkoztatok, csak beszélgettek?

Figyelt kérdés
Én megszakítottam vele a kapcsolatot. Velem beszélgetett kb minden nap és bevallotta, hogy közben egyszer lefeküdt az exbarátnőjével. Arra fogta, hogy mert én nem voltam ott mellette...Ezt csak úgy tudom értelmezni, hogyha együtt lennénk, ugyanez lenne, amikor nem vagyok ott...úgyhogy hiába kért bocsánatot, hiába mondta, hogy bánja, én végeztem. Persze azt mondta, hogy amíg nem találkozunk személyesen blabla és minden megváltozna, ha végre mellette lennék. De ez sztm madár duma...

2023. ápr. 25. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Már most megy a manipuláció. Ezt hagynám a francba.
2023. ápr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen.... Meg, hogy az exe rossz ember, ezért nem bocsátott meg neki és nem is akar ... Aztán mégis lefeküdt vele... Pfff
2023. ápr. 26. 00:15
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
tiltsd le, persze úgyse teszed meg.
2023. ápr. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Igazából nem vagytok együtt...de persze érthető ha Neked így nem jó. De ezt már Te eldöntötted, szóval...
2023. ápr. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Hülye az, aki a jelöltnek elmondja, hogy mit csinál az exével. Megérdemli, hogy tiltod.
2023. ápr. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Manipulál. Találsz te jobbat is.
2023. ápr. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így lennék vele, ha nem érnék rá éppen, akkor elővenné az exet mellettem is
2023. ápr. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
#5 nem csak azért hülye, mert elmondja, hanem mert megteszi…alja ember, ha valakivel ismerkedik/randizgat, ne az exszel keféljen. És igen, még manipulál is, gyorsan ott kell hagyni az ilyet.
2023. ápr. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Uh ez kula kerdes nelkul. Be ne dolj neki! Az ex meg nagyon sokaig eletenek fontos resze lesz…

Jaj de mennyi ilyen emberrel talalkozni..

2023. ápr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
Ez nem manipulacio hanem hulyeseg. Alja ember az, aki masokat minosit.
2023. ápr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!