Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elnéznétek ezt egy férfinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnéznétek ezt egy férfinek, akivel még nem találkoztatok, csak beszélgettek?

Figyelt kérdés
Én megszakítottam vele a kapcsolatot. Velem beszélgetett kb minden nap és bevallotta, hogy közben egyszer lefeküdt az exbarátnőjével. Arra fogta, hogy mert én nem voltam ott mellette...Ezt csak úgy tudom értelmezni, hogyha együtt lennénk, ugyanez lenne, amikor nem vagyok ott...úgyhogy hiába kért bocsánatot, hiába mondta, hogy bánja, én végeztem. Persze azt mondta, hogy amíg nem találkozunk személyesen blabla és minden megváltozna, ha végre mellette lennék. De ez sztm madár duma...

2023. ápr. 25. 23:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy állítja be, hogy te vagy a hibás! Azért feküdt le a csajjal, te meg nyeld le, hiszen nem voltál ott, azért volt szegény kénytelen - kelletlen megdugni a csajt. Biztos téged akart volna? De ha nem vagy ott vagy nincs kedved, mást muszáj dugni. Ez őrült. Semmi felelősség nincs benne a tettei iránt. Jó, hogy dobtad.
2023. ápr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolta volna veled ezt a kapcsolatot,akkor ilyen eszébe se jutott volna. En is biztos hagynám a francba. Nem pazarolnám arra az életemet,hogycazon idegeskedjek,hogy kibe marzogatja mikor nem vagyok mellette. Elutaznék 2 napra,aztán arra jönnék haza hogy drágám mivel te nem voltál kéznél,meghúztam a szomszedasszonyt.
2023. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ meddig jutottatok. Szerintem bőven van onnan amikor még elnézhető.
2023. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!