Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gaz vagyok, ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz vagyok, ha egy olyan fiuval ismerkedek, akinek az unokatestverevel is ismerkedtem de letiltott? Ha megtudja, rosszat fog rolam gondolni?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem az unokatestverevel is, de letiltott, par honapja tortent.

Szerintem ebben semmi nincs, kicsi a vilag es nem is tortent koztunk semmi a masik fiuval csak 2 csok. Viszont az, hogy letiltott elegge kellemetlen.

Ha megtudja a mostani, hogy letiltott vajon rosszat fog rolam gondolni?

Tisztazzam magam még most, vagy felesleges?


2023. ápr. 29. 22:44
A kérdező szavazást indított:
Tisztazzam magam
Ne magyarazkodjak
7 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:

Amikor elkezdtem vele ismerkedni, nem tudtam hogy rokonok!

Par nap mulva jottem ra

2023. ápr. 29. 22:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond el az igazat, abból baj nem lehet. (Illetve ha vége is lenne emiatt amit nem hiszek, akkor is legalább a lelkiismereted tiszta lesz.)
2023. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell belőle nagy ügyet csinálni és hosszan magyarázkodni, de azárt említsd meg, hogy ismerkedtél korábban az unokatestvérével, de nem volt semmi komoly. Jobb, ha tőled tudja és nem máshogy derül ki.
2023. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rising Phoenix ***** válasza:
Semmiképpen ne építs kapcsolatot hazugságra és titkokra. Mondd el neki, mi történt.
2023. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez rossz fenyt vet ram?
2023. ápr. 29. 22:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, emiatt ne érezd rosszul magad, csak véletlen egybeesés és remélhetőleg ő se fog ügyet csinálni belőle. Lehet elsőre kicsit furcsa lesz neki a helyzet, de mivel semmi komoly nem volt közöttetek az unokatesójával, így szerintem nem gáz és nem olyan nagy ügy.
2023. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!