Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem keres? Megbántottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem keres? Megbántottam valamivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy exem akivel szoktunk beszélgetni. Nem sok mindent, de azért napi szinten megkérdeztük egymást, hogy van. Vasárnap éjjel kaptam egy üzenetet tőle. Egy zenét küldött (aminek a lényege, hogy nem tud elfelejteni, én vagyok neki a drog). Majd nem sokkal később írt h jóéjt.

Én ezt csak tegnap reggel láttam meg. Vissza írtam neki, látta is, de azóta sem válaszol. Hiába irok neki még csak meg sem nézi... Lehet, hogy megbántottam? Vagy szimplán szarik a fejemre? Nem értem a zenét sem, hogy miért küldte.. Eddig azt hittem, hogy már lezárt engem. De ha meg mégsem akkor miért nem ír?

Ezt csak én nem értem?


2023. máj. 2. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a zene tetszik, és nem üzenetnek szánta?
2023. máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagy zene hallgatós, úgy h nem hiszem.
2023. máj. 2. 09:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szórakozik veled.
2023. máj. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem minek kell az exekkel lelkizni meg kapcsolatot tartani... 😑
2023. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de hülye aki az exével írogat. Megtudnám, hogy párom az exével írogat, akkor már hajítanám is kifele... ha elmúlt a kapcsolat, akkor az elmúlt. Nem lesztek barátok többé. Ha te azt hiszed ez most barátság köztetek, akkor segítek: nem.
2023. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ex az ex. Undorító amikor kapcsolatban vannak de foglalkoznak az exükkel is. Ezek szerint a kapcsolata nem olyan fontos.... Gusztustalan
2023. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy exem, aki...


Az EXED szakadj már le róla, könyörgöm. Semmi, semmi közötök egymáshoz, ugyanis ő a múlt!


Ha a párom az exével csetelgetne, abban a percben repülne.

2023. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!