Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ennyi véletlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ennyi véletlen?

Figyelt kérdés
Van egy férfi. Folyamatosan össze futunk. De tényleg mindig. Ha elmegyek itthonról,pont akkor jön erre , a másik faluból. ha ki nézek az ablakon látom itt el menni pont akkor. Ha kint vagyok a kertben pár perc és tuti itt megy el...( most is kinéztem és itt ment) Elmentem egy nagyobb városba és jött pont akkor ő is.ha direkt arra gondolok hogy na most nem arra megyek amerre szoktam, akkor arra jön, de teljesen véletlenül. Inteni szokott mosolyog köszön ki az autóból mindig. Jel lehet esetleg, hogy komolyabban mmeg kellene ismernünk egymást? Kicsit idősebb nálam.... De annyira jól néz ki🙈
2023. máj. 3. 19:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

Létezik. Én mindig egy tirpqk nővel futok össze mindenhol aki állandóan beszól meg ordít.

Ha elindulok akárhova bármikor 100, hogy szembejön vagy ott van ahol én.

2023. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
#1 Miért nem szakítasz vele?
2023. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Igen, mert figyeled. Nem rég voltam egy nagy szbadtéri rendezvényen, ahol igen sok ember volt. VOlgt egy feltünően öltözködő pár, akikbe állandóan belefutottunk. Nyilván másokba is, csak őket nem vettük észre, őket nem jegyeztük meg, nem ismertük fel őket.
2023. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Az ördög is utánad tolja talicskán.
2023. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

2.nő vagyok. És van egy tirpák másik nő aki állandóan beszól. De lépten nyomon pont belé is botlok.

Ez vmi átok?

2023. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem figyelem, nem várom. Tök random ottt terem. Ha a virágokat öntözöm az ablakban , láttam tegnap is hogy bámult be a kapun. Teljesen azt hittem hogy , azt hiszi kint vagyok. Be képzelem a dolgokat ugye
2023. máj. 3. 19:16
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Koncentrálj másokra, ne ezt a pasid lesd állandóan. Már beleégett az agyadba, és ha nem akarod, akkor is fogyeled.
2023. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam lehet egy jel, hogy végre tetszem valakinek, és lesz végre egy normális kapcsolatom. Olyan normális ember.
2023. máj. 3. 19:37
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerencséd van akkor tényleg csak véletlen,de ha nek akkor egy abberált állat aki követ, megfigyel majd lecsap.

De amúgy ismered őt?

2023. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Látásbol ismerem csak. Nem beszéltünk még soha. De mindig mosolyog int köszön
2023. máj. 3. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!