Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ennyi véletlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ennyi véletlen?

Figyelt kérdés
Van egy férfi. Folyamatosan össze futunk. De tényleg mindig. Ha elmegyek itthonról,pont akkor jön erre , a másik faluból. ha ki nézek az ablakon látom itt el menni pont akkor. Ha kint vagyok a kertben pár perc és tuti itt megy el...( most is kinéztem és itt ment) Elmentem egy nagyobb városba és jött pont akkor ő is.ha direkt arra gondolok hogy na most nem arra megyek amerre szoktam, akkor arra jön, de teljesen véletlenül. Inteni szokott mosolyog köszön ki az autóból mindig. Jel lehet esetleg, hogy komolyabban mmeg kellene ismernünk egymást? Kicsit idősebb nálam.... De annyira jól néz ki🙈
2023. máj. 3. 19:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
1 a kérdező az bruhaha. Xd
2023. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
64%
Régen én sem hittem az ilyesmiben de azóta sok minden történt velem ami miatt tudom, hogy ezek nem véletlenek hanem az univerzum, felsőbb hatalom ki hogy hívja, gondol ezekre a dolgokra, de ezek jelek, dolgotok van egymással. Sajnos ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy húú összejöttök, boldogok lesztek. Sajnos negatív lecke is lehet, például visszautasít és neked ezt fel kell dolgozni. vagy még rosszabb, kinevet, megaláz és ezt kell feldolgozni. Szóval én már ilyenkor nem örülök, hanem menekülni próbálok és tényleg mindig történik valami, hogy ne menekülhessek el a szituáció elől. :(
2023. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Kollégámmal futottam össze úgy, hogy az ország másik felébe költöztem. Nem ott dolgoztam ahol összefutottunk (lakhelyemtől 40kmre) csak gondoltam meló után elnézek a városba a szemészhez ami a plázában volt. Nem akármilyen kolléga volt. Egy jóbarát mondhatni. Ő azért utazott le több mint 300kmt, mert a feleségének valamilyen továbbképzése volt a városban és addig elment a plázába körbenézni. Kinnt álltam a pláza bejárata előtt amikor hallom valaki megszólít. Szóvá is tette, hogy erre mekkora esély volt így összefutni? Mondtam elég kevés, mert ritkán nézek le a városba. 3-4órát beszélgettünk, említette milyen egy ótvar város mire én tudom... Jó volt a társalgás. Szóval igen néha vannak megmagyarázhatattlan szituk. Mondjuk miért pont akkor mentem a városba és miért ppnt akkor álltam a pláza bejárata előtt? Érdekes.
2023. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezen gondolkoztam reggel. Mentem dolgozni kocsival, még át kellett mennem a nagy forgalomban a város másik végébe. Eszembe jutott egy csaj, akivel korábban ismerkedtem, végül nem lett belőle semmi, csak egyszer találkoztunk. Erre ott tekert el mellettem a bicikliúton abban a pillanatban. Mondom mi a fasz, ilyen nincs. Nem is szoktam rá gondolni, erre megjelenik.
2023. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg, csak szimpla véletlen. Mert a munkába járás oké. Kb ugyan abban az időben járunk. De itt a +- is stimmel. Annyira mintha kb egy helyről indulnánk. Ha később megyek ki ,akkor késik pont aznap, ha előbb akkor szintúgy előbb. Onnantól napközben folyamatosan pont akkor ,egy tök random eldugott utcában is képes szembe jönni velem. Ez a furcsa. Hogy kerülök hogy na kíváncsi vagyok most vájon ,megint összefutunk e. Erre igen. Ennyire nem tudom be mesélni magamnak hogy csak azért mert figyelem.
2023. máj. 4. 05:45
 16/27 A kérdező kommentje:
Ma is dolgoztam, és pont amikor kimentem áruért akkor jött mindig. Aztán délután is. Délután ki mentem barátnőmmel kicsit sétálni és megálltunk egy helyen pihenni. Na ki jelent meg? Ez a férfi. Aztán 10 perc múlva jött újra. Nagyon nézett minket mindig ekkor is. Nem merem megjelölni a neten, oedig lehet kellene. De nem merek kezdeményezni, mit szólna ha egy fiatal lány kezdeményez nála.... Már nem tudom komolyan
2023. máj. 4. 19:12
 17/27 anonim ***** válasza:
beépített ügynök. "A célszemély nem sejt semmi gyanúsat! Ismétlem a célszemély nem sejt semmi gyanúsat!"
2023. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Vicces vagy
2023. máj. 6. 01:45
 19/27 anonim ***** válasza:
Szolitsd meg, ha mar ennyit talalkoztok.
2023. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nekem voltak korszakaim, amikor annyi extrem veletlen halmozodott, hogy akkor jottem ra, valami van az anyagon tul. Viszont az egi jel gyakran becsapos. Lehet, hogy egyik ember, vagy mind a ketto nagyon intenziven vonzodik a masikhoz, es megsem lesz semmi, vagy semmi jo nem sul ki. De attol meg valami van.
2023. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!