Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklat egy ferfi ,mikozben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat egy ferfi ,mikozben megmondtam neki hogy nem akarok semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beszeltunk es a szamom elkerte, en hulye megadtam neki.

Beszeltunk egy kicsit, de en nem akarok beszelni mar vele. Megmondtam neki. De nem erti, hivogogat a sajat szamarol, es privat szamrol is. Megmondtam neki hogy ne hivjon, azota irogat. Mintha orult lenne. Nem akarom letiltani, mert akkor folyamatosan hivni fog telefonon.

Mit tegyek? Mar hanyingerem van


2023. máj. 3. 23:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azert sem merem letiltani, mert azt is tudja hol lakom. Ez egy orult. Inkabb irkaljon, ugyse olvasom el, de ha letiltom felek hogy ide jon, vagy folyamatosan csorogni fog a telefonom
2023. máj. 3. 23:11
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Jelentsd fel!
2023. máj. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Megdugott ?
2023. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem. Nem talalkoztam vele.
2023. máj. 3. 23:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le. Ha oda megy, akkor nem engeded be. Ha nem távozik, akkor rendőrség.
2023. máj. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva, hogy nagyon sok őrült, elmebeteg ember jár kel az utcán, olyan emberek is lehetnek gyilkosok, őrültek akikről el sem hinnénk. Legközelebb ne legyél ilyen naív, és jobban védd a szférad, közbiztonság sehol nincs, ha rendőrt hívsz rá vagy mennek vagy nem, csakis magadért felelsz és a saját kezedben van az életed, mert egyik pillanatról a másikra lehetsz egy statisztika egy nyilvántartásban, vagy lehetsz akár egy tragikus hír az egyik tv adáson.
2023. máj. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Kérd meg udvariasan,hogy álljon le,mert barátod van.

Ha úgy sem,fenyegesd meg a rendőrséggel!

Ha pedig ezek után sem,tiltsd le az összes profilt,a számot,idegen számot is,és ha úgy sem,akkor várj egy kicsit,és ha nem hagyja abba,menj a rendőrségre!

Ha meg ekkor sem,akkor veressétek meg a haverokkal!

Sajnos zaklatók ellen nem sokat lehet tenni,rettenetesen beteg emberek szaladgálnak az utcákon.

Ja és ments le minden bizonyítékot!

A számodat pedig sose add meg!

2023. máj. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Cserélj számot nagyokos
2023. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudja, hol laksz?
2023. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztos követte
2023. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!