Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek, ha a párotok horkol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek, ha a párotok horkol?

Figyelt kérdés
Hogy kezelitek a problémát?
2023. máj. 4. 07:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Falun oldalba rúgnak, jobb helyeken meg felkeresnek egy ezzel foglalkozó intézményt és kivizsgáltatják.
2023. máj. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Rising Phoenix ***** válasza:
68%
Tovább alszom. Semmilyen szinten nem zavar. Néha én is szoktam, ha beteg vagy túlságosan kimerült vagyok, de ha soha nem horkolnék, akkor sem macerálnék senkit olyasmiért, amit álmában tesz. Néha még jól is esik hallani, hogy ott van mellettem. Akit nagyon zavar, az használhat füldugót.
2023. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Ha alszom, nem ebredek ra fol. Ha ebren vagyok, vagy epp probalok elaludni, es zavar, akkor megsimogatom a fejet, arcat, es akkor atvalt szuszogasba pont annyi ideig, mig bealszom😅
2023. máj. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Nem zavar
2023. máj. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
60%
Vannak szavak amiket az ágyban ugyanúgy használunk, mint lovaglásnál. "hé" "hó" "gyiá"
2023. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
76%
Külön szobában alszunk.
2023. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Alszom tovább békésen. Ha nagyon zavar, akkor megbökdösöm kicsit, hogy forgolódjon vagy felébredjen annyira, hogy halkabbra váltson, de nem jellemző.
2023. máj. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
1-es, értem. Felkeresni az intézményt, mármint az, ugye, aki horkol? Itt most a másik, az elszenvedő fél lehetőségeire kérdeztem rá.
2023. máj. 4. 09:05
 9/33 anonim ***** válasza:
77%
Egy pasim se horkolt még soha.
2023. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%
Engem sajnos nagyon zavart az exem esetében,nem tudtam aludni sem. Már nem vagyunk egyött, nem emiatt, de azóta legalább alszom. Egyébként, ha valaki durván horkol és zavarja a másikat, akkor illik ezzel foglalkozni. Van már kisebb műtét, ami segít. Másrészt pedig a horkolónak is egészségtelen, mert kimaradhat a légzése.
2023. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!