Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek, ha a párotok horkol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek, ha a párotok horkol?

Figyelt kérdés
Hogy kezelitek a problémát?
2023. máj. 4. 07:49
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
En is horkolok, dohanyzoknal gyakori.
2023. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

#3 Mint az asszony. :D


#9 Szerintem te csak durván mélyen alszol és nem veszed észre. Én se ébredek fel még a zombihordára se. :D

2023. máj. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
46%

12#

Apa horkol, mellette aludni se tudnék. Szóval nem alszok úgy hogy ne ébresztene fel bármi.

Arra is ébrednék ha csak forgolódna a párom vagy hozzámér vagy oldalba bökne.

De általában én csinálom ki a pasikat azzal ha éjszaka megyek ki pisilni vagy épp köhögős napjaim vannak vagy éjszaka kelek fel teázni felfázás miatt esetleg forró fürdőzni.

A legtöbb oasimmal ilyenek szoktak gondot okozni amiért nem bírják ezt, én meg azt nem hogy úgy kell aludnom hogy szorongatom hogy pisilnem kell de nem mehetek ki, vagy köhögnöm kell de inkább fulladjak meg nem köhöghetem ki.

Vannak ilyen ritka átmeneti állapotok de én ezeket a pasitiltásokat szabályosan bántalmazásnak élem meg olyankor hogy meg se mozduljak legyek csendben aludjak már éjszaka mint akit "hókon" vágtak, fagyjak le hibernáljam magam mint aki halott. Én kiidegelem őket az éjszakai mászkálásssal ők meg engem a tiltással.

Az a szerencsém hogy ritkán vagyok köhögős vagy felfázva vagy ritkán alszom rosszul így még működőképes az egész.

2023. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
54%
#13 Keress normális férfit. :D Az asszony nálunk rendkívül rossz alvó, de azért arra, hogy kimegyek wc-re még ő se kel fel. Pedig ha vakkant egyet a kutya, akkor már szidja a családfáját is. :D
2023. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
32%

Erről már volt kérdésem hogy mivel válthatom én azt ki a pasikból hogy nekem elkezdenek "dirigálni"

Némelyik még azt is lesi hogyan mosogatok és abba is beleugat.

Mint vmi hülyegyerek-főnök kapcsolatokat generálnak néha.

2023. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
50%
Ha csak ilyeneket találsz kapcsolatra, akkor viszont neked van valami problémád a válogatási módszereddel. Arra kell rájönnöd, hogy miért ezt a mintát találod vonzónak állandóan. A szüleid kapcsolata nem hasonlít a te kapcsolataidra?
2023. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Ezért is szeretem a gyakorit. Hogy itt bármikor átfordulhat egy kérdés önfejlesztő-önismereti megoldóklubba, életvezetési tanácsokat is mindig lehet kapni. :) Örülök, hogy a posztom alatt is elindult egy diskurzus.
2023. máj. 4. 11:09
 18/33 anonim ***** válasza:

Az én párom csak akkor horkol, ha késő este sokat eszik, vagy meg van fázva, vagy nagyon fáradt.

Este igyekszik csak valami könnyűt enni. Ha nem sikerül elkerülni, és nagyon horkol, akkor jelzem neki, próbál alvási pozíciót váltani. Ha nem jön be, akkor a nappaliba megy aludni. De van, hogy inkább beteszek egy füldugót, ha nagyon bújós hangulatom van.

2023. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

Persze persze mindig én vagyok a hibás mindenben. Abban is hogy pisilnem kell. Meg a gyk-n is.

Minddig. A másik hibáztatásárol is jó kis videok vannak ennek mi a gyökere.

2023. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Hans Pötterman ***** válasza:
Csak hanyattfekve horkol és nem gyakran, olyankor oldalára fordítom és alszok tovább
2023. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!