Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek, ha a párotok horkol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek, ha a párotok horkol?

Figyelt kérdés
Hogy kezelitek a problémát?
2023. máj. 4. 07:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
71%

#19 Nem, nem mindenben te vagy a hibás. De ha valaki nem szereti a halat és mégis folyamatosan az kerül a tányérjára, akkor azért nem árt belegondolni az egyén felelősségébe is... Ez nem áldozathibáztatás, mert nem vagy áldozat. Senki nem kényszerített semmire. Maximum a saját döntéseid áldozata vagy. De ennek az egésznek a felismerése csak akkor fog sikerülni, ha megfelelő szintre fejleszted önmagad.


Nyugodtan le lehet pontozni, ettől még amit írtam nem lesz kevésbé valós, vagy igaz. ;)

2023. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
A horkolás nem csak szimplán kellemetlen hanem eü kockázat. Nem a füled fog károsodni a hangtól, hanem az ő agya esetleg a rossz légcserétől.
2023. máj. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Keresek másik pasit.
2023. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
A férjem nagyon ritkán horkol. Ha épp akkor próbálok elaludni, zavaró kicsit. Ilyenkor megsimogatom, picit megbökdösöm és abbahagyja. Néha felébred és keres másik pozíciót, és úgy nem horkol.
2023. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Horkolós férjem van, én meg rossz alvó vagyok. A füldugó alap, de van hogy azon keresztül is zavar. Akkor addig pisztergálom, rugdosom, böködöm amíg oldalra nem fordul. Ha még úgy is horkol, akkor kimegyek a kanapéra.

Egyszer már mondta hogy elmegy majd kivizsgáltatni, de nála az ilyen orvoshoz menős projektek évekig szoktak húzódni.

2023. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
53%
Van lézeres kezelés erre fájdalommentes
2023. máj. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
26-os, jó. De én azt kérdezem, az mit csinál(jon), aki mellett horkolnak.
2023. máj. 5. 07:58
 28/33 anonim ***** válasza:
Egyeztessen időpontot a kezelésre.
2023. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Alig hiszem, sehol egy csesztető, gúnyolódó pár? Én magam vagyok a horkoló, csak szerettem volna felmérni, amit én kaptam a páromtól, az kivételes volt-e és más emberek máshogy reagálnának a párjuk horkolására.
2023. máj. 5. 08:40
 30/33 anonim ***** válasza:

A párunk mindig az aminek.látni akarjuk amit rá kivetítünk..

Erre nem érdemes adni.


Ugyanazt az embert szerető szemmel nézve különlegesnek látjuk, és becsmérlő degradáló szemmel nézve meg egy nagy nullának.

Az hogy milyen a párod gyakorta függ attol hogy te magad melyik szemüveget veszed fel amelyen át rá nézel..

2023. máj. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!