Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz? Miért ilyen igénytelen? Ki mit gondol normális ez?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, a jegyese egy év komoly párkapcsolat szült neki. Jelenleg 1 hónapos vagy 2 a gyerekük és a csaj tiszta undorító. A combján is nyúlási csík van, a melle giga nagy ami ha jár lötyög a melltartóval, a hasa lóg neki és még mindig nagy. Amikor látom sosincs rajta smink, sose hord semmi normális csinos has pólót vagy szexi kivágottat.

Nem értem mit esznek az ilyen nőkön a férfiak. Mi a véleményetek így kéne kinéznie?


2023. máj. 6. 00:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
99%
Trollkérdésnek gyenge.
2023. máj. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Igen, csak szerinted gáz. De nagyon remélem, hogy tényleg csak trollkodsz.
2023. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Próbáltam komolyan venni a kérdésed, de nem ment :) Kérdezd anyukád ugyan ezekkel a szavakkal :) Pofon gyanús :)
2023. máj. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Bakker, ha már trollkodsz, legalább csinálnád jól.

Azért az mennyire gáz, ha már trollnak is kevés vagy, mint Mackósajtban a brummogás...

2023. máj. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

Lóg a hasa, de haspolót adnál rá! Csoda kedves vagy!

Én is remélem, hogy csak troll vagy, bár annak elég gyenge!

2023. máj. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan írták valószínűleg troll vagy!

Ha nem, elvárnád, hogy 1-2 hónappal szülés után olyan legyen, mint 11 hónappal előtte? Férfiként nem tartom igenytelennek.

2023. máj. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha ronda és dagadt minek hordjon “szexi” ruhát? Amúgy nem lehet mindenki szép, a ronda emberek is megtalálják a párjukat. (Általában)
2023. máj. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Hergelős trollpicsa, ez elég gyengusz így kora reggel!
2023. máj. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak szerinted gáz.
2023. máj. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣🤣🤣


Az a baj, hogy a valaszol jobbak, mint a kerdés..


Gyengusz

2023. máj. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!